Menu

Dzień kobiet - miła tradycja czy przeżytek

Dzisiaj jest dzień kobiet. Czy waszym zdaniem jest to miłe święto, czy też nie przywiązujecie zupełnie wagi do tego dnia? Czy dostałyście jakiś podarunek z tej okazji? Czy są to kwiaty, słodycze, a może jakieś większe prezenty lub zaproszenie na kolację? Napiszcie jak wygląda wasz dzień kobiet. Przy okazji: wszystkiego najlepszego!!

Ania
 1093  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina prezent dzień kobiet święto kwiaty

Odpowiedzi

amalka
Gdy byłyśmy dziewczynkami, tata kupował dla mamusi bukiet a dla mnie i siostrzyczki po różyczce, tulipanie, irysie... do tego coś słodkiego. Nadal jest to praktykowane. Do tego jakiś drobiazg od męża (w tym roku poprosiłam, by zamiast kwiatów zafundował mi prostownicę do włosów) i SMSki od "chłopaków" z rodziny.

Myślę, że to miłe święto :)
daryjka87poznan
Lubie to swieto. Prezentu jeszcze nie dostałam bo maz w pracy ale nawet z kwiatka sie uciesze, nie musi byc to drogi prezent, nawet bym takiego nie chciała.
MiJa
Dziś w moim mieście na pomniku A.Mickiewicza ktoś przykleił wielką kartkę z napisem "Kobieto puchu marny...Ty NĘDZNA (nie "wietrzna" jak powinno być) istoto! Ilę Cię trzeba cenić ,ten tylko się dowie co Cię stracił." ... kartka na pomniku była ozdobiona mnóstwem balonów po obu stronach:) Też mi "wyznanie":)) Jak dla mnie święto mało świąteczne...mój dzień jest zawsze a nie 8 marca:D:D:D
elizka
czuć się wyjątkowo w takim dniu fajna sprawa .....
- zobaczymy czekam na męża czym mnie zaskoczy :)
a ja właśnie robię z synem kwiatki dla babć z okazji Dnia Kobiet ...
też mężczyzna niech się uczy od małego ... :)
aniol
nieuwazam ze to przezytek choc niestety coraz mniej mamy mezczyzn lubiacych to swieto i szanujacych kobiet.Ja lubie to swieto dostałam od meza i synka rozyczki a rano sms potem i brat i tata i dziadek zadzwonil dla mnie to wazne swieto nasze swieto :))
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.