Menu

Dzień kobiet POMOCY..

DZIewczyny i chłopaki pomóżcie(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka) W szkole dziewczynki mająDZIEŃ KOBIET mamy przeznaczony na ten cel 15 zł na dziewczynkę.Poradźcie co można kupić??Chętnie podjęła bym się zakupu ,ale kompletnie nie wiem co???Dziewczynki mają 8-9 lat(grins)

smerrfetka
 514  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

6-13 lat Szkoła i Kształcenie prezent szkoła

Odpowiedzi

Juli
Ja bym kupila jakies pierdolki :) Naszyjnik, bransoletke, pierscionek :) Taki zestawik :) dozucic jakies slodycze i mysle ze w 15 zl sie zmiesci
jagoda30
Wszystkim nie dogodzisz,ale skłaniałabym się do @juli
karolcia514
morze jakiś pamiętnik bądź breloczek :)
renata29
jakieś spinki czy inne ozdoby na włosy :)
halina21
ozdoby do włosów,pierścionek,bransoletka ,wisiorek,mini błyszczyk czy pomadka dla dziewczynek albo mini perfumik,pamiętniczek lub notatnik z długopisem z postaciami z filmu
Tuptolek
ja bym była za tradycją tulipanik mały + coś z powyższych, może być pamiętnik, może być coś do włosów, albo jakieś apaszki na wiosnę (grins)
Tuptolek
wyobraź sobie te dziewczynki idące z kwiatkiem do domu, na pewno byłby dumne jak paw
Tuptolek
No nie wiem, ja jako mała dziewczynka chciałam dostać kwiatek. Każda kobitka mała czy duż ucieszy się z kwiatka. Zresztą jest to dzień kiedy docenia się kobiecość, a co lepiej do tego pasuje gazeta czy kwiatek?
MamaMaya
pamiętnik i slodycz super pomysl (kciuki)(kciuki)(kciuki)
amalka
Przychylam się do propozycji @Tuptolka (grins) Chłopcy z naszej klasy co roku składali się na kwiaty (irysy lub tulipany) i to już od początku podstawówki. Do tego jakiś mały drobiazg... Mój tato też rok w rok obdarowywał nas kwiatami (mamusia dostawała bukiet, ja i siostra po różyczce) + jakieś czekoladki.
goskapolak
Kochana a może wyjście do kina.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.