Menu

dzień matki!!

macie już prezenty dla swoich mamusiek?kupujecie coś szczególnego czy po prostu kwiatek czy bombonierka,a dla teściowej bo jak by nie było mężowie nie mają czasu ani głowy by pamiętać a tym bardziej kupić,u mnie tak jest muszę myśleć o mojej mamuśce jak i teściowej....a jak u was sprawy się mają...co podarujecie w ten dzień....ja jeszcze nie mam prezentu(zla)(zla)(zla)

smerrfetka
 785  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

prezent święto mama dzień

Odpowiedzi

neliteli
ja jestem zdania ,że najważniejsza jest pamięć- kupię mamie piękny bukiet róż. No i może jakiś drobiazg...myślałam ,żeby wykupić darmowy pakiet minut do mnie i jej dam:)
smerrfetka
noo własnie też myslałam o tych MERCI
neliteli
oczywiście chodzi mi o rozmowy telefoniczne
rozowa82
dla mnie teściowa to tylko! teściowa, mamie kupiłam kwiatek doniczkowy który chciała a teściowej jeszcze nie wiem co kupimy(zla)
betty
teściowej i mamuni zawsze kupuje to samo...zeby mąż nie myślał że swoją wyróżniam(krejzolka) kupiłam po bluzce i kawie...
alinagj1o2
Mąż swojej mamie kupuje sam,wiem że wysyła kartkę z życzeniami. W tym roku nie dam rady jechać do mamy .Wysłałam ze sklepu internetowego czekoladki.Z czekoladek jest ułożony napis MAMO KOCHAM CIĘ. Do tego dołączony bilecik z życzeniami.Paczuszka jest ładnie zapakowana w torebce i ozdobnym papierze.Mam nadzieję że jak dotrze kurier to mama będzie w domu.(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)
marzenkag
ja nie wiem co kupie mamie a tesciowej nic nie kuouje.to nie jest moja matka.maz zapewne do niej zadzwoni i zlozy zyczenia.
irekzboralski
ja kupię mojej mamie storczyka z doniczce a tesciowej...nic...to nie moja mama
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.