Menu

Dzień Ojca!

Hej Dziewczyny!Mam pytanie z okazji dzisiejszego święta dnia Ojca.Otóż mój mąż twierdzi że powinnam złożyć życzenie jemu tacie czyli mojemu teściowi z tej okazji, ja za to jestem odmiennego zdania dla mnie ojciec jest jeden ten który mnie począł i wychował i jemu tylko należą się ode mnie najszczersze życzenia w tym dniu.Dodam że nie przepadam za moimi teściami mam do nich ogromny żal zresztą mój mąż o tym wiem.Oto moje pytanie czy wysyłacie życzenia swoim teściom na dzień ojca??Pozdrawiam Was cieplutko:)

aniuniancyk
 1599  25

Znajdź pytania na ten sam temat:

dzień ojca

Odpowiedzi

Marlena
Po co się klócić i sprawiać przykrość mężowi. Dla niego ojciec jest wazny mimo, że ty za nim nie przepadasz i z pewnością mu przykro jak się spieracie o takie rzeczy. A powiedzieć wszystkiego najlepszego to chyba nie za wiele? Składam życzenia teściowi. Jest ojcem mojego męża, którego by nie było, gdyby nie on. Za to jestem mu wdzięczna.
aniuniancyk
No właśnie a życzenia na dzień dziecka dostał tylko mój mąż,jedynie na dzień kobiet czy rocznice ślubu zawsze teściu wysyła mi sms-a
mammma
uważam że wypada złożyć życzenia. nie muszą być wylewne ale zwykłe "wszystkiego najlepszego" i problem z głowy. a co tam sobie myślisz o tym swoim teściu to już inna sprawa.
mammma
to też mu wyślij sms
aniuniancyk
asafi a niech się dzieje co chce pokaże klasę:)
ADAMSKA98
ja żadnemu ojcu życzen nie złożylam i nie zloze bo ani mój ojciec i tesc nie zyją
aniuniancyk
Marlena masz racje jaki by nie był to jednak wychował mojego męża.
nataliasia
ja także uważam że teść ani teściowa to nie moi rodzice, na teściową nie mogę patrzeć i nie składam jej życzeń. Zresztą działa to we dwie strony, bo na początku myślałam że jesteśmy rodziną (składałam im życzenia z byle okazji a w zamian nigdy nie usłyszałam życzeń dla mnie)dopóki się nie przekonałam że tylko ja tak myślę. Więc ja jestem za nieskładaniem życzeń teściom. Ojca i matkę ma się jednych.(zlosc)
ADAMSKA98
ale tobie nie zaszkodzi zlożyć życzeń teściowi ,ja na dzień mamy skladam tesciowej i mamie swojej życzenia ,
Anciacia
Jako, ze to dzien ojca a nie tescia to nie wysylam. Szczerze mowiac to nienawidze tego dnia i chyba bym natlukla mezusiowi jakby wyskoczyl z tekstem, zebym jego ojcu skladala zyczenia.(zlosc)
Marlena
I to najlepsze co możesz zrobić! na kilka dni w roku możńa przymknąć oko i stanąć na wysokości zadania. To tak niewiele!! (kciuki)(kciuki) I to jest właśnie klasa, a nie zniżanie się do czyjegoś poziomu - on mi nie złożył to ja mu też nie! Lepiej być lepszym!
aniuniancyk
No mój ojciec też nie żyje ale co roku jedzże na cmentarz w tym dniu ze zniczem , choć nie mogę mu złożyć życzeń osobiście to zapalam mu świeczka za to że tak cudownie sprawdził się w roli ojca i był cudownym człowiekiem.
ADAMSKA98
ja na cmętarz do mojego ojca nie pojadę bo mam 400kilometrow do domu rodzinnego ,ale do teścia tak co roku z mezem jeżdzim w tym dniu
nataliasia
A własnie... przecież jest specjalny dzień teścia i teściowej...to chyba dla tych co składają życzenia
nataliasia
5marca dzień teściowej, teścia nie znalazłam...
aga24
Ja osobiście uważam że trzeba złożyć życzenia ja swojemu składam bo bardzo go cenię i lubię no ale to czy Ty złożysz to jest sprawa indywidualna(prezent)(prezent)
monique25
mój teśc nie zyje ...
Kordelia
Nie wysyłam , ani nie składam teściowi życzeń z okazji Dnia Ojca (nigdy)
daryjka87poznan
Ja nie mam kontaktu z tesciem, widziałam go tylko dwa razy na oczy. Moim zdaniem powinnas zlozyc zyczenia.
margolcia85
Ja ide na cmentarz zapalić tatcie świeczke, mojemu męzowi składamy życzonka razem z synkiem :) oczywiście ja w jego imieniu kupuję jakis dorbiażdżek, a mąż robi to samo na dzien matki dl amnie, co do teściów, ja moim składałam życzenia, ale w tym roku tego nie zrobię (mamy chwilowe starcie - niezgodność charakterów i odmenne zdanie na niektóre tamty) poza tym mój mąż mieszka ze mna i moją mama i na dzien matki jej życzeń nie złozył więc dlaczego ja mam to robić?? Na dzień dziadka i babci to ja idę do jego babci (moje nie życją i dziadkowie również, a męża babcia żyje a on o niej zapomina)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.