Menu

Dziewczyna z 50 wytatuowanymi gwiazdami na twarzy :D ..

wczoraj w tv oglądałam (w sumie nie cały ale wiem o co chodzi :p) reportaż o lasce która poszła do studia tatuażu wydziarać sobie 3 małe gwiazdki na twarzy... opuściła studio z 50.. twierdzi,że zesneła a koleś który jej robił te dziargi sam zadecydował o takiej ilości i zrobił je bez jej wiedzy.. co o tym sądzicie ? słyszałyście to?
wydaje mi się,że jest to jakaś sciema.. przypuszczam,że laska była albo na ćpana albo coś,stykało jej jak on wykonywał te tatuaże a jak doszła do siebie to się przeraziła i postanowiła wytoczyć spory tatuażycie i zrobić o tym głośno żeby wyszło na to,że to ona jest poszkodowaną..
jednak to są tylko moje przypuszczenia...
bynajmniej trudno mi uwieżyc w to,że dziewczyna mogła zasnąć przy paro godzinnym tatuowaniu jej twarzy i maszynce przyłożonej prawie do ucha..
jaja jak berety (grins)(grins)(grins)

p.s to nie było w Polsce tylko chyba w Ameryce N :]

Nicoletta
 1392  16

Znajdź pytania na ten sam temat:

tatuaż

Odpowiedzi

krasna1
czytałam o tym na pudelku ale pobieżnie


nie sądzę aby przy robieniu tatuaży można było spokojnie spać
monique25
(smiech)(smiech)(smiech) fajnego szoku musiała doznac chcialabym zobaczyc jej minę :)
avialle
heheh oglądałam to wczoraj w Fatkach na TVN, gwiazdek 56, ona twierdzi, że zasnęła, hmm ciekawe jak trzeba być zmęczonym, żeby zasnąć mając kłutą twarz i warczące urządzenie przy niej..

Pewnie wróciła otrzeźwiała, wystraszyła się reakcji rodziców i wymyśliła piękną historię..
ulenka091987
oglądałam wczoraj ten reportaż i jej nie wierze, przy działającej maszynce i bólu napewno nie zasnęła, pozatym jakby straciła przytomność, to wątpie, żeby facet który wykonywał tatuaż robił by to dalej, to jest naciągana historia
Nicoletta
możliwe,że była ..
pod taką którą sobie sama zapodała (smiech)
wątpie w to żeby artysta wykonujący w studiu tatuaże pozwolił sobie na taki wybryk i oszpecił jej twarz ..
(lubie tatuaże, jednak nie ukrywam że 50 na twarzy bym sobie nie zrobiła.. podobają mi się gwiazdki no ale np. takie 3 koło oka a nie 50 na całej,jednej połówce twarzy ..
monique25
chyba narkozą narkotykową albo alkoholową (smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
Nicoletta
avialle możliwe,że 56 (jeszcze lepiej :D)
jak wspomniałam wcześniej nie oglądałam całego reportażu więc możliwe,że pokickało mi się 50 z 56 :D
aklicenka
EEE to jakaś sciema (smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
StepByStep
taaa zasnąć podczas robienia tatuażu i to na twarzy... laska chce szukać jakiegoś wytłumaczenia swojej głupoty,a tak zbłaźniła się bardziej.
StepByStep
a i widziałam fotkę... ma 3 ale zrobioną z gwiazdek, a nie 3 gwiazdki;)
avialle
18-letnia Belgijka Kimberley Vlaeminck chciała wytatuować sobie 3 małe gwiazdki koło lewego oka. Tatuażysta zaszalał i trzasnął jej 56 gwiazdek na twarzy!

Jak do tego doszło?

Kimberley tłumaczy się, że podczas zabiegu najzwyczajniej w swiecie zasnęła. I zupełnie nie wie, co się działo podczas zabiegu. Gdy się obudziła z przerażeniem odkryła co się stało!

- Naliczyłam 56 gwiazdek, to przerażające - powiedziała Kimberley. Belgijka dodała, że od tego wypadku nie wychodzi z domu i chce mieć tatuaż usunięty laserem, co kosztuje kilka tysięcy euro.

Sprawa jest już w sądzie. Kimberley żąda od studia tatuażu pokaźnego odszkodowania. Na pewno takiego, które pokryje koszty laserowego usunięcia tatuaży.

No dobrze, a jak tę całą hecę tłumaczy tatuażysta?

- Dziewczyna wyraziła zgodę na te gwiazdki. Problemy zaczęły się, gdy jej ojciec i przyjaciel zobaczyli tatuaż. Wtedy dopiero zmieniła zdanie - tłumaczył.

Nieźle, 56 gwiazdek na twarzy. Miał ktoś fantazję! Tylko kto: Kimberley czy tatuażysta?

źródło: www.poszkole.pl
monique25
na bank tatuażysta ma rację (smiech)(smiech)(smiech) ludzie mają rożne pomysly (smiech)(smiech)(smiech) niekonieczne normalne
krasna1
tu macie link na pudelka jak ją chcecie okukać

http://www.pudelek.pl/artykul/17905/chciala_3_gwiazdki_na_twarzy_wytatuowal_jej_56/
monique25
(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka) Ja na prawdęnie wiem o co jej chodzi (krejzolka)(krejzolka) gwiazdki są trendy (smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
monique25
* na prawdę to z wrażenia (krejzolka)
mycha2706
no jasne ze sie wystraszyla reakcji rodziców i bzdure wymyslila (grins) poniosło dziewczynke'' 3 czy 56 co to za różnica, wal pan te gwiazdki"(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.