Menu

Dziewczynka czy chłopczyk

jestem w ciąży, ale jeszcze nie wiem czy będzie chłopczyk czy dziewczynka. Sama chciałabym chyba wiedzieć, ale mąż wolałby żeby to była niespodzianka. Ja w sumie pokupowałabym już jakieś ubranka czy zabawki. Ale teraz to już sama nie wiem. Jak to było z wami.

flora
 896  4

Odpowiedzi

lusilla
Ja chciałam wiedzieć właśnie z tego powodu co ty - żeby się przygotować. I po prostu po USG mąż wyszedł z gabinetu a ja się zapytałam. bałam się potem, że nie uda mi się dotrzymać tego w tajemnicy - bo przecież jakbym zaczęła znosić do domu ubranka czy cokolwiek to było by wiadomo. Na szczęście mąż nie wytrzymał i jak leżeliśmy wieczorem w łóżku to się zapytał :) Pięć razy się upewniałam czy na pewno chce wiedzieć. :) Bardzo się ucieszył, że to będzie dziewczynka!!
justa
Ja nie wiedziałam do porodu na 100% czy to będzie chłopczyk czy dziewczynka -(z USG ciężko było odczytać, bo maleństwo tak się 'jakoś' ułożyło ) - miałam jedynie przeczucia (jak się okazało potem słuszne).
madusia
mam podobny"problem"..mój mąż chciałby mieć niespodziankę-ja za to chciałabym wiedzieć.byłam ostatnio na usg to moje Maleństwo pokazało mi pupkę zamiast to co ma pomiędzy nogami;)następne usg mam 29.07 i mam nadzieję,że się dowiem choć z drugiej strony chciałabym,żeby mój mąż miał niespodziankę-i jestem rozbita..bo wiem,że jeśli ja się dowiem to chyba wszystkich poinformuję o tej wiadomości:)) na razie kupiłam dwie pary skarpetek-różowe i niebieskie,a ciuszki kupuję w kolorach takich,żeby i pasowały dla dziewczynki i dla chłopca
madusia
dzisiaj sie dowiedzialam,ze bede w moim brzuszku mam synka:))

mialam nie mowic mezowi,bo chcial miec niespodzianke,ale jak to ja nie wytrzymalam i powiedzialam:))
niesamowite uczucie:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.