Menu

Dziewictwo na próbę

Nie tak dawno była mowa o brytyjce, która w serwisie aukcyjnym wystawiła pod młotek swoje dziewictwo. Co o tym sądzicie? Czy dziewczyna po prostu zachowuje się niemoralnie czy też jest to inwestycja na przyszłość? Bo chce z tego co czytałam opłacić studia?!

Ju25lka
 581  16

Znajdź pytania na ten sam temat:

dziewictwo aukcja

Odpowiedzi

kosia
Dla mnie to nie do pomyślenia jak można takie coś sprzedawać na aukcji i nikt mi nie wmówi, że to inwestycja na przyszłość! Potem będzie jej brakowało na dom, samochód itd. i w końcu zostanie regularną prostytutką!
Marlena
Nie pochwalam ale nie potępiam – jej cialo jej decyzja niech robi co chce.
kasia13_archiwum
To cos w stylu "Gejszy"...
Nie wiem czy sobie przypominacie, kto ogladal ten film, ze bylo tak, ze potem kto dal wiecej to rozdziewiczal ja.

Czy ja wiem... Inwestowac mozna przeciez inaczej. Czy koniecznie d... do tego dawac trzeba?
Choc sa faceci, ktorzy sa dumni, ze spali z dziewica.
Wiec jesli sa tacy, ktorzy gotowi sa za to zaplacic?
O ile nie przeceniam faktu dziewictwa, o tyle tez nie uwazam, zeby trzeba bylo sie sprzedawac.
Ale czego to ludzie nie sprzedaja...
Ponoc wszystko mozna sprzedac...
Zycie w wielu przykladach to potwierdza...
smoczyca
niedawno był w przekroju rysunek Raczkowskiego na ten temat. dziewczyna chciała sprzedać dziewictwo i w końcu zaczęło się o nią licytować 2 biznesmenów, którzy od zawsze ze sobą konkurowali. w końcu jeden wygrał, ale jej nie rozdziewiczył bo chodziło mu bardziej o rywalizacje z odwiecznym konkurentem niż o przelecenie nastolatki. mam nadzieje, że ktoraś z Was pamięta ten rysunek:)

a tak od siebie i na temat, uważam że to głupi pomysł i to nastawiony bardziej na robienie sensacji. Jakby chciała sprzedać dziewictwo to znalazłaby kupca robiąc to dużo dyskretniej.
kasia13_archiwum
@netka... racja... ;) Moze niezbyt dobrany przyklad...
smoczyca
no to zostanie prostytutką. myślę, że to dla niej bez znaczenia na chwilę obecną. dziewczyna ma jakieś problemy z poczuciem własnej wartości
artanis
W dzisiejszym konsumpcyjnym wariactwie, wszystko jest traktowane jako towar. Wcale się nie dziwie, że dziewczyna nie potrafi potraktować swojego ciała, współżycia jako pięknego aktu. Dziś świat cały przepełniony jest seksem, seks jest dosłownie wszędzie.
Większość nastolatek współżyje już w wieku 14 lat, zazwyczaj z przypadkowymi partnerami. Dziewczyna pomyślała logicznie, dlaczego ma się oddać jakiemuś koledze ze szkoły, jednemu, drugiemu a potem trzeciemu skoro może na tym zarobić? Dla takich dziewczyn sex nie ma większego znaczenia. Nie ma emocjonalnego odniesienia... dlatego nie dziwię się jej - broń Boże - nie popieram, ale patrząc jak na dno spadają obyczaje nastolatków - jej pomysł mógłby wydawać się wręcz sprytny.
NiebieskKoralik
to chyba jest błędne koło. obyczaje upadają, ale takie akcje jak ta, ciągną je w dół. ta dziewczyna tworzy precedens. jeśli nie spotka się z odrzuceniem społecznym to inne dziewczyny mogą pójść w jej ślady. nastolatki są bardzo podatne na wpływy, z mediów też.
eunika
Odnośnie gejszy to na dodatek ona na tym nie zarobiła tylko forsę kasowała jej opiekunka. @artanis - masz rację, dziewczyna pewnie wychowywała się w takim środowisku, że temat sexu przewija się tak często, że dla nas do znudzenia. Dziewczyny w Anglii podobno nie dość, że są agresywne to jeszcze często się między sobą biją albo właśnie wybierają a nawet wyrywają jednorazowo do łóżka. Anglicy nie muszą się wiele starać. Angielki przejęły inicjatywę.
kasia13_archiwum
@eunika masz racje... Mi sie skojarzyl tylko ten fakt sprzedawania dziewictwa...
Reszta inna...


@artanis... zgadzam sie z toba w zupelnosci.
eunika
Napisałam o Angielkach podobno ale może któraś z Was, która jest w UK może to potwierdzić? o ile się orientuję @mamuśka18, @marzenka21 ...???
AnnaZZ
dla mnie takie postępowanie jest chore, ale to jej sprawa co ze swoim dziewictwem zrobi. Nie uważam że dziewictwo trzeba trzymać do ślubu, ale to lekka przesada i dziwny sposób zarabiania na studia, zakładam że jak raz się na to zdecyduje to faktycznie może skończyć się na tym że zostanie prostytutką.
Edit
No dziwny pomysł. Czego to ludzie nie wymyślą.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.