Menu

Dziś sobota !

Hej mamuśki dziś sobota co robiłyście czy już śpicie ? Jak dzionek ? Ja sobię siedze i czekam na małżowinka ,pracuje dziś do 22 ;(.....Pozdrawiam ;)

domka
 420  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

takie tam

Odpowiedzi

Kasia1978
u nas spadło dużo śniegu więc z męzem biegalismy dziś z sankami z dzieciakami....było fajnieee
halina21
my dziś cały dzień byliśmy u dziadków ,poszaleliśmy z dziećmi na śniegu ,sanki,śnieżki i robienie aniołków na śniegu :) wszyscy radośni i rumiani od mroziku ,było super :) a teraz po kąpieli i kolacji i czas położyć dzieci do łóżek :)(kciuki)
ada410
Szaleństwo na śniegu, lepienie bałwana aż Julcia padła. teraz oglądam jednym okiem film, a drugim buszuję po internecie(grins)
sque
Po wczorajszym szaleństwie na śniegu i sankach siedziałyśmy dzisiaj w domu z bólem gardła i kaszlem. Trochę ogarnęłyśmy i teraz ja siedzę na necie jednocześnie spoglądając na film a Julka szaleje koło mnie i buntuje się przed kąpielą i pójściem już spać.
renata29
Trzy razy byłam dziś w sklepie!Śniadanie jadłam dopiero w południe.Obiad,sprzątanie.Kilka prób uśpienia młodszego synka.Małe zgrzyty przez telefon z mężem.Dopiero jak chłopaki padli,chwila wytchnienia.Nie lubię takich nerwowych dni.
Beatka2010
Buziaki kochana(cukierek) Wypij też za mnie ze 3 browarki he he(grins) bo ja nie mogę.
daryjka87poznan
My w domu siedzielismy dzis bo Inka chora. Ja natomiast miałam troszke pracy chałupniczej wiec ją dzis skonczyłam.
Kordelia
Zawsze sobotę poświęcam na sprzątanie i odrabianie zaległych domowych obowiązków i tak było i dzisiaj, poza tym byłam z synem u logopedy :)
karolcia514
Najpierw szalenstwo na sniegu :) jutro powtorka :P po tem wizyta u tesciow a teraz seans filmowy z mezem :)
sara7777
w sobotę większy luz.rano zakupy spacer popołudniu znajomi a wieczorem jak maluchy usnęły oglądaliśmy z mężem film popijając nasze ulubione canari a teraz mężu zasnął to ja ja zaraz lecę.dobrej nocki!!!!
goskapolak
O matkoż! Ja Wam wszystkim zazdroszczę.
Byłam na debilnym zjeździe.Debilne studia za które sporo płacę a nic się nie dowiem i tracę tylko czas.(nigdy)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.