Menu

Dziwne plamy!!!

Witam kochane, mam takie zmartwienie i pytanie za razem. Mój synus ma juz 8 miesięcy i od jakiegoś tyg. wyskoczyły mu dziwne plamy, tak jakby liszaje, nie wiem co robić, byłam u dermatologa i przepisała mu maść przeciw grzybiczną i taką maść robioną natłuszczającą bo powiedziała że to od wody, poprostu wysuszyła skóre. Ale jak tylko posmarowałam go tymi maściami i to drugi dzien miał tych plam znacznie więcej. Jestem umówiona do lekarza innego ale dopiero na 15 marca i chciałam sie was zapytać, bo może spotkałyście się z podobnym [przypadkiem. Na początku te plamy były tylko na łokciach i na brzuszku a teraz są na całym ciele i nawet na główce. Pomóżcie bo to strasznie wygląda.

Jucha
 700  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie plamy skóra

Odpowiedzi

Aneta50209
Mój syn też miał takie suche plamy i nam pomogła maść clotrimazolum i smarowanie ciała oliwą z oliwek. Trzeba się trochę z tym pomęczyć ale nam pomogło. Możesz mu kupić i dodawać też od czasu do czasu oilatum taki olejek do kąpieli też fajnie natłuszcza. Powodzenia (kwiatek)
Jucha
Dzięki bardzo:) będę próbować ... pozdrawiam (kwiatek)(kwiatek)
Kacperek2008
A może był niedawno chory, albo teraz jest przeziębiony? U nas Kacprowi przy każdej chorobie, albo tuż przed nią wychodzą takie plamy. Nam pomaga emolium płyn do kąpieli i emolium krem do ciała. Oilatum jest też świetny w tych sprawach
Jucha
Byłam u pediatry ale wysłała mnie do dermatologa.... ma kaszel i lekki katarek ale to chyba przez ząbkowanie. To muszę wypróbować Oilatum i emolium. Dziękuję bardzo za rady.
Pozdrwiam
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.