Menu

Dziwne smsy-kierunkowy +91

W przeciągu 2 tygodni dostałam 2 dziwne smsy.Wysyłane są zazwyczaj po 1 w nocy i zawierają treść której nie do końca rozumiem. Z kierunkowego wynika ze przychodzą z Indii. Spotkałyście się z czymś takim?Drugi sms był takie treści:"eat not of it raw, nor sodden at all with water,but roast with fire; his head with his legs,and with the purtenance thereof."

yoanna
 3147  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Czas wolny i Sport sms

Odpowiedzi

martus1988
no to ja nie pomogę
martus1988
spojarzałam i że to kieunkowy do indii
monique25
(grins) a to cała treśc bo to wyglada na przepis kulinarny he he
yoanna
Tak cała treść,2 tyg temu dostałam coś o Judzie,wygoglowałam i okazało się ze niektorzy też dostają takie smsy,nie jestem sama :)
yoanna
Sprawdziłam i jest to cytat z Księgi Wyjścia 12:9 Rzeczywiście po przetłumaczeniu okropnie brzmi :/
aniol
dziwne ale ja np na poczte czesto dostaje dzwne wiadomosci z zagranicy po angielsku np ze jaks pani wysyla zdjecie swoje ze chce sie zaprzyjaznic bo podobam jej sie i moja rodzina tez przerazajace skad te wiadomosci i co oznaczaja ...
yoanna
Nona maila to spam ale żeby na komórkę też spamowali?dziwne...Jakaś dziewczyna opisała to na blogu i ma pełno komentarzy do posta od osób które też podostawały cytaty z Biblii,ponoć Plus ma jakiegoś wirusa czy coś.
Iwona1977
do mnie kiedys byly gluche telefony z kierunkowego +21 (Madagaskar) z tego co wyczytalam na forach sa to wyludzacze.... sprawdz czy nie znika Ci kasa z konta bo mnie po odebraniu znikala
yoanna
Z tego co wyczytałam jeszcze to ktoś próbował tam oddzwonić i wysyłał smsa ale nr nie istnie, ponoć jest to wysyłane zinternetu :/ Zaraz sprawdzę konto z ciekawości.
Kasia1978
z glową,nogami,wraz z wnętrznosciami......rety-okropieństwo!!!!diabelstwo jakieś.(barf)
Panterka
Mój znajomy też dostaje jakieś takie dziwne smsy...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.