Menu

Dziwny apetyt na Delmę i cukier

Mój syn od jakiegoś czasu jak nie dostanie czegoś słodkiego domaga się czystego cukru a od kilku dni wyciąga Delmę i wcina łyżeczką. Może mu czegoś brakuje? Jakieś badania mogę na to zrobić?

Bestyjka
 315  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie dziwny apetyt

Odpowiedzi

Beki
Cukier jest gorszy niż heroina, tak szybko uzależnia, więc się nie dziwię. Delma łyżeczką?!?! Nie podpatrzył domownika, który je chleb z masłem i sypie nań cukier? Dziadkowie, babcie czasem tak jadają.
Ewentualnie cukier jako uspokajacz.
Bez przesady z tymi badaniami. To tylko dziecko.
Dla uspokojenia zmierz poziom cukru we krwi.
Ada3610
Podaj może dżem, bądź inny zamiennik, albo kup inne smarowidło.
Bez urazy ale ja nie znoszę nawet zapachu tej margaryny.
Bestyjka
Co do cukru to Czarek nigdy nie jadł dużo słodkiego. Dopiero ostatnio zaczął jeść cukier więc kupujemy mu cukierki żeby codziennie coś małego dostał ale nie jadł cukru. Z tym być może tak ma ale żeby jeść Delmę łyżeczką? Nikt nie używa masła/margaryny u nas do niczego innego jak smażenie czy smarowanie pieczywa, a on ostatnio tylko patrzy żeby ją wyjeść i co dziwne masła prawdziwego nie ruszy a Delmę tak. Trochę to dla mnie dziwne.
Ada3610
to nie kupuj Delmy. Jak nie będzie jej w domciu to nie będzie jej jadł.
Bestyjka
Wiem, że w cukierkach jest cukier :P ale zawsze to bardziej normalne zjeść cukierka niż zwykły cukier z cukierniczki ;)
amalka
@Bestyjko mamy filmik jak mały Krzysio siedzi na podłodze w kuchni i z apetytem wcina paluszkiem Śniadaniową, wprost z opakowania (grins) Raz jeden się takie coś przytrafiło. Teraz żadnego "smarowidła" Junior nie uznaje.

Co do cukru- jako dzieci wcinałyśmy z siostrzyczką taki w kostkach. Na potęgę. Mamusia przestała ów kupować hehe Obie żyjemy, nic nam nie jest.

Może to chwilowa "faza" i minie samoczynnie?
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.