Menu

Dzwoniący do drzwi

Dziewczyny, powiedzcie mi, bo nie mogę się jeszcze przyzwyczaić i nauczyć... Czy jak ktoś dzwoni do drzwi i widzicie przez wizjer obcą osobę, to.... rozmawiacie z nią przez drzwi, jeśli obawiacie się otworzyć??? Co wtedy robicie? Zawsze mam dylemat... Otworzyć, czy nie? Przecież starsza Pani chyba jest niegroźna... Ale przecież różnie może być(krejzolka) Jak mieszkałam w domu, to zawsze widziałąm przez okno, kto i co i można było siedzieć cicho i nie otworzyć. A tu niestety są bloki i wszystko słychać, nawet gdybym chciała nie otworzyć, to zawsze Monika się odezwie(krejzolka)(krejzolka) Opowiadajcie, co wtedy robicie mamy mieszkające w blokach(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)

Magdzik
 907  24

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Dom i Ogród rozmowa przez drzwi wizjer dzwonek do drzwi

Odpowiedzi

Magdzik
No właśnie... Jak kiedyś udawałam, że mnie nie ma, chociaż Monika biegała i się bawiła głośno, to jacyś namolni najpierw dzwonili jakby się paliło, a potem po chamsku za klamkę szarpali(wow)(wow)(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)
daryjka87poznan
Ja mam o tyle dobrze ze zawsze moge wyjsc na balkon i zobaczyc kto tam jest. Mieszkam w domu jednorodzinnym.
Kasia011085
w nocy nie otwieram w szczególnosci gdy na korytarzy światło jest zgaszone.....ale zaraz za starszą niegrozną panio mogą wejsc jacyc niebezpieczni ludzie!!!!!ja tam sie boję...
Magdzik
Ja w ogóle jestem w szoku, bo mieszkam w bloku 8 miesięcy dopiero i pierwszy raz w życiu widzę takie zachowanie ludzi(wow)(wow) @smerffetka od dziś obieram Twoją metodę(kciuki)
Magdzik
Bo ja też cykor jestem...
Kasia011085
sorki...analfabetyzm mnie dziś prześladuje ........to temu ,że zmęczona jestem a Michałka angina dopadła..pozdrawiam
koza54
ja tez nie otwieram jak widze, ze obca osoba i juz nawet sie przestalam przejmowac tym, ze ktos mnie slyszy.
koniczyna
nie otwieram drzwi nieznajomym.
Kasia011085
ach bo powinny być akie łańcuszki-zasówki jak w filmach otwierasz i sie pytasz......nie odczepiając łańcuszka.....
Magdzik
No tak, ale np. jak maja przyjść ze spółdzielni, czy skądś tam coś sprawdzać, czy coś? Nie znam jeszcze wszystkich osób...(pout) Ale macie rację, nie warto otwierać...
Magdzik
No i domofon sprawny przede wszystkim, ale u nas właśnie nie działa...
33anna
Nie otwiera nie znajomym, nawet jak mnie słychać.
mycha2706
Mój dom moją twierdzą, kogo chce wpuszczam,kogo nie chce nie robie tego.... I w nosie mam to,ze słychać "życie" w moim domu.
Magdzik
Nie no drzwi, to u mnie też cały dzień i noc zamknięte(grins)
myszka838383
ja też mam w nosie że mnie słychać..jak nie znam to nie otwieram.
myszka838383
co do łańcuszka....pamietam jak byłam u babci ( miałam może z 10 lat) ktoś wieczorem puka do drzwi, babcia zakłada łańcuch...otwiera drzwi a facet zasadził takiego kopniaka że babcia znalazła się w łazience!! Dlatego łańcuszkom podziękuje.
babooshka
Ja nie mam tego problemu, mieszkam w domku i rozmawiam pzez domofon z tym kto zadzwoni...
Ale na Twoim miejscu założyłabym łańcuch zabezpieczający dzwi, a jak go nie masz i widzisz obcego faceta to rozmwiaj pzez zamknięte drzwi, masz prawo się bać...
Magdzik
Ja też podziękuję za łańcuszek. Mam bujną wyobraźnią co do tego:)
moput
To ja jakaś ufna jestem, bo otwieram zawsze, nigdy nie patrze przez wizjer :) I póki co to tylko ankieterzy i proszący o kilka złotych mnie nachodzą ;) Ale ja mieszkam w małej miasteczku, gdzie wszyscy się znają i sąsiedzi czuwają ;))
Brygidka82
Ja patrzę przez wizjer kto dzowni, no i otwieram.Drzwi mam zawsze zamknęte w dzien i w nocy, to tak juz weszło w nawyk że jak wracam z zakupów to od razu przekręcam zamek.Mieszkam w bloku od zawsze otwieram jak ktoś zapuka ale wpuścić sobie od tak bo ktoś mi powie że ze spółdzielni to nigdy, chyba że to jest inkasent za wodę którego znam.Oczywiście wieczorem drzwi nie otwieram jak jestem sama.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.