Menu

E-papieros

Mój mąż kupił sobie dzisiaj e-papieros i chodzi i co chwila się nim zaciąga. Twierdzi, że z jego pomocą rzuci palenie i zaoszczędzi. Ale paląc normalne papierosy nigdy nie palił w domu, czy gdziekolwiek był ze mną czy z córką, więc praktycznie palił tylko w pracy. A teraz chodzi po domu i co chwila się zaciąga. Dla mnie to śmierdzi i wydaje mi się, że to są pieniądze wyrzucone w błoto, a jak wy sądzicie? Pomaga w rzuceniu palenia czy nie?

Czy e-papieros pomaga w rzuceniu palenia?

sque
 740  15

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie papieros elektroniczny rodzina

Odpowiedzi

MalinowaPanna
W rzucaniu palenia ? Jak dla mnie nie bardzo, ona ma zastąpić zwykłe papierosy a nie pomagać w zlikwidowaniu nałogu. Bynajmniej nie zauważyłam, żeby ktoś kto się przerzucił później rzucił.
salerno
mysle ze w rzuceniu palenia potrzebna jest tylko silna wola i zadne tam e papierosy czy plastry itp nie pomagaja.
Iwona1977
Bez silnej woli palenia sie nie rzuci... a e-papieros napewno w tym nie pomoze bo zostaje nawyk zaciagania sie..
daryjka87poznan
Z tego co wiem znajomej tata dzieki temu wlasne rzucił palenie.
Zana
ja słyszałam same plusy ... no i jeszcze jeden mały szczegół ...różne są e-papierosy .... zależy jaki ma Twój M .. mój m miał taki co palił z łóżku i mi nie śmierdziało
rozowa82
po pierwsze mozn a uzywac tego w domu bo nie śmierdzi, po drugie sama to próbowałąm (choć nie pale(grins) ) i mnie smakuje jak tofii(smiech) ..
po trzecie żeby zucić to zaczyna sie od najmocniejszego i wymienia się ustniki na coraz słabsze (dziala podobnie jak plasterki czy gumy do żucia)
po czwarte ..... MOJE NIE ZUCIŁ I PALI DALEJ(zla)(zla)(zla)
rozowa82
MÓJ*
agnese32
moja sasiadka kupila to ale po msc. wrocila do normalnosci czyli palenia normalnych papierosow . to musi byc silna psychika aby przestac(kwiatek)
Zana
@różowa ...wymienia się płyn do napełniania na coraz słabszy a nie ustniki (kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
Lwiczka
(kwiatek) Kiedy mój mąż rzucał palenie to też tego uzywał ale tylko wtedy kiedy bardzo go ciagnęło do normalnego papierosa. A tak starał się nie uzywać e-papierosa. Jak rzucać to rzucać.(prezent) No i ja nie pozwalałam palić przy mnie, dziecku i e-papierosa też nie pozwoliłabym. Jaki to przyklad dla dziecka?
rozowa82
moja ma cos ie wymiania ustniki no i włąsnie te ustniki sa smakowe(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
rozowa82
mój*
lola86
mnie to śmierdzi siarką mój maż palił to z miesiąc i stwierdził że to do du*y wsadzić i dalej ćmi te swoje L & M
elizka
mój mąż używał ale nic a nic nie pomogło niby zastępczy - dno
- lekarz przepisał mu proszki Tabex i nie pali już drugi miesiąc przytył 1,5 kilo szuka ciągle czegoś słodkiego :)
joana1983
To działa. Moja mama półtorej roku temu paliła 2 paczki dziennie. Wszystko (włącznie z nią) było przesiąknięte tym zapachem, a mama kaszlała jakby miała zapalenie płuc. Odkąd pali e-papierosa potrafi wytrzymać bez palenia 5-6 godzin, nie kaszle, a zapach też zniknął. Myślę, że gdyby chciała to by rzuciła. Ja polecam e-papierosa
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.