Menu

Echinacea compositum SN

Kochane Mamusie - czy podawałyscie kiedykolwiek swoim pociechą Echinacea compositum SN. Ostatnio w luźniej rozmowie z pediatrą dowiedziałam się, że mogłabym podawać swojemu trzy latkowi właśnie ten lek przed każda zbliżajaca sie infekcją np. katarową. Tym bardziej, że chodzi do przedszkola. Co prawda są to ampułki (zastrzyki), ale można podawać do ustnie. Oczywiście wyprosiłam recepte, ale przed wykupieniem mam wątpliwości czy pomoże, wzmocni organizm tym bardziej, że lek jest drogi bo 5 ampułek w mojej aptece kosztyje 52 zł.

AGAO30
 3498  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie zdrowie dziecka

Odpowiedzi

JUSTYLKA
podawałam i w ampułkach co 2 dni jedną ...ale jet też świetny syrop Echinacea znacznie tańszy i wystarczy na dłużej
AGAO30
I co kochana pmagało to jakos dziecku,wzmocniło organizm. Nad syropem sie zastanawiałam, ale słuszałam, że ampułki skuteczniejszcze.
JUSTYLKA
nie zauważyłam jakiejś różnicy ani po jednym ani po drugim ...teraz podaję syrop z czosnku miodu lipowego i cytryny
AGAO30
może to i racja ale jak Młody chodzi do przedszkola to ciągle cos przynosi z tamtąd. Mimo,że jest zimnego chowu to i tak katar grany. Najgorsze jest to że rodzice puszczają dzieci tak chore, że mój w takim stanie to by już dawno w chcie siedział.
AGAO30
Przedszkole mam sprawdzone, tym bardziej, że od czasu do czasu robie nie spdziewane naloty na przedszkole celem wcześniejszego odebrania dziecka. I nic takiego nie zauwazyłam. A dzieci naprawdę rodzice przyprowadzaja chore, nie ktore tak kaszlą ze szokkkk
milka3006
pewnego razu anastezjolog po operacji mojego syna poradzila mi abym kupila te ampulki lub syrop echinasal ampulki sa drozsze a syrop duzo tanszy ale na prawde skuteczny przeziebienie mija z dnia na dzien syn mial nie cale trzy lata i mu go dawalam faktycznie na ulotce pisze od 7 roku zycia ale anastezjolog powiedziala ze moge mu go dawac tylko mniej pol lyzeczki max 2 razy dziennie ale jest rewelacyjny


pozdrawiam
AGAO30
Podaje dziecku echinacea w ampułkach przeziebienie mija, pytałam także pediatry czy moge podawać powiedziała, że tak.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.