Menu

EGIPT

DZIEWCZYNY MAM PROBLEM, MOJA CHRZEŚNIACZKA MA ROK A W MAJU LECIMY NA URLOP DO EGIPTU JAK TO WYGLADA Z WASZEJ STRONY MOZE KTORAS JUZ SIE ZDOBYLA NA TAKA WYPRAWE Z TAK MALYM DZIDZIUSIEM???

pawel11
 540  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie dziecko

Odpowiedzi

JUSTYLKA
..bałabym sie że maj to jednak za wysokie temp dla roczniaka Znajomi byli z 3 latkiem w pazdzierniku i twierdzą że wtedy bylo odrobine lepiej Proponowane jednak nurkowanie ,czy dlugie wycieczki autokarowe były dla nich nie do zrealizowania z maluchem...
joka26
znajomi byli z 8miesiecznym dzieckiem w izraelu, byli zadowoleni a mala dobrze to zniosla.ja nie odwazylabym sie bo taki straszek jestem.
Mandarinios
Niestety to jest ryzyko z tak małym dzieckiem. Nie wiadomo ile czasu jej zajmie zaaklimatyzowanie się, nie wiadomo jak też to przebiegnie, niektóre dzieci mają np biegunki itp. Poza tym powinniście zaszczepić ją i siebie na choroby, które można złapać w ciepłych krajach no i zażyć lek przeciwko malarii. Oztatnio czytałam, że jest dostępny w aptekach z tym, że napewno potrzebna jest recepta lekarza. Ja bym również skonsultowała się z pediatrą przed takim wyjazdem. Ważne, żeby będąc w obcym kraju wiedzieć jak pomóc dzieckuw przypadku różnych dolegliwośći i spytać lekarza o to co mieć ze sobą w apteczce.
kasiunia1
moja miała 3 miesiące jak z nią poróżowałam najlepszy to był czs tylko spała i jadła
pawel11
dziekuje kochane.... pozdrawiam
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.