Menu

Egocentryzm

Cz macie do czynienia z egocentrykami,jak sobie radzic z ludzmi o takim usposobieniu , czy wogule mozliwe jest normalne zycie z takimi ludzmi....(pokoj)

aniula
 455  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina egocentryzm

Odpowiedzi

clyde22
WOGÓLE z każdym da się jakoś żyć, ale jakoś nie znaczy dobrze.
Anemona
nie znam takich ludzi wiec nie wiem czy sie da z kimś takim w zgodzie żyć.
Chyba zależy kto jest po drugiej stronie.
MamaMaya
chrzestna mojej malej taka jest.... nie widujemy się z nią za czesto bo mieszka dośc daleko ja jakoś ją znosze ale mój mąz ma nia uczulenie. najcześciej po prostu wypada przemilczeć pewne rzeczy albo po prostu jej przytaknąc mimo że niekoniecznie myśli się to samo i jest cool ale jak zyć z taką osoba nacodzień to nie mam pojecia (krejzolka)
lwica
Mam taką znajomą, ale na dłuższą metę to osoba bardzo uciążliwa, aha i mój ojciec należy też do egocentryków, ale na szczęście z nim nie mieszkam, tylko go odwiedzam, więc za bardzo mi to nie przeszkadza.
ajrian
Nie da się "normalnie"- unikam takich osób,jeśli muszę wytrzymam ale nudzi mnie ciągłe skupianie uwagi na sobie,opowiadanie o sobie,chwalenie się sobą.A tak wygląda kontakt z egocentrykiem.
Zresztą oni też za lekko nie mają bo egocentryków się nie lubi,nie mają prawdziwych przyjaciół i generalnie nie potrafią tworzyć prawdziwych związków.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.