Menu

EHEC

Hej dziewczyny, ja jak zwykle panikuje, ale boje sie strasznie tej bakterii. Do tej pory banany uchodzily za bezpieczne, wiec podawalam malej banany, zeby na pewien czas odpuscic sobie pomidory, orogki, salate i truskawki, a wczoraj w niemieckich mediach podali, ze podejrzenie pada w kierunku pomaranczy cukinii i bananow. Jestem zdezerientowana i zdolowana. Powiedzcie dajecie maluchom nadal banany? i czy w ogole boicie sie tej bakterii?

carka
 745  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie zdrowie

Odpowiedzi

margolcia85
nie panikuję, mam 4 letniego syna, sama jestem w 3 miesiącu siąży i jakoś nie wiem nie boję się - pomidory kupuję od lokalnych producentów, ogórki też, truskawki mam swoje, sałatę od teściów (produkcja własna) do tej pory jadałam banany, mały tez bo je uwielbia - staram się nie panikować tylko myć porządnie owoce które kupuję a są niewiadomego pochodzenia - od zawsze myję wszystko banany również :) ręce myję za każdym razem gdy wracam z miasta i to już też taki nawyk wiec żyję normalne.
Zana
noooo ... wegetarianom też się oberwało (grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)
renata29
@Zana,jako wegetarianka czuję się osaczona,niedługo pozostanie chyba trawę jeść (grins)(grins)(grins) a tak poważnie to się nie boję,nadal jemy banany
agnese32
ja daje banany bo moja corka je uwielbia nie mowiac juz o truskawkach czy tam czeresniach . (kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
elizka
są już czereśnie (grins)(grins)
Banany mały lubi ale rzadko mu daję ponieważ ma zatwardzenie
- jestem ostrożna .....
(kwiatek)(kwiatek)
daryjka87poznan
Ja tez nie panikuję, ale jestem ostrożna.
agnese32
z tym ze ja wszystko odkazam daje troszke sody. Banany juz gorzej odkazic (kwiatek)
sque
nie panikuję, tak jak zawsze jemy wszystko i banany i truskawki i warzywa, wszystko kupuję w dwóch miejscach, od miejscowych działkowców. Poza tym tak jak do tej pory zawsze dbam o higienę własną jak również jedzenia.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.