Menu

Emocje w ciąży

Czy miałyście w ciąży huśtawki nastrojów? Czy zdarzało wam się płakać z byle powodu? Czy odbijało się to na waszych bliskich? Ciekawi jesteśmy jak radziłyście sobie z emocjami w ciąży?

Ania
 1121  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża ciąża emocje zdrowie

Odpowiedzi

Grosik007
hehe! Potrafiłąm otworzyć okno i nawrzeszczeć na mężą, rozmawiającego z kumplami:)
amalka
Oooo... pamiętam jak wzruszał mnie reklama "Almette" hehe Gdy ten biały kiciuś biegł przez trawę.... :) O "Merci" nawet nie wspominam :)
daryjka87poznan
Ja w ciazy byłam bardzo nerwowa.... mezowi czesto sie obrywało.
karolcia514
ja nie miałam huśtawek nastroju :))
Majaaaaaa0000
JA w ciąży często płakałam !!! tęskniłam za mężem, bo w tyg chodziłam do szkoły... I musieliśmy być rozdzieleni, co weekend tylko się widywaliśmy,ale dla mnie i tak było mało, bo jeździłam do niego on do mnie na piątek sobotę niedziele . A całymi tygodniami tęskniłam..I po urodzeniu córki,miała tydzień wyprowadziłam się do niego na stałe,bo jak miał odjeżdżać to się mu rozpłakałam!!! To się spytał czy chce z nim wrócić,ale nie byłam pewna , bo tu rodzice , tam on. Wybrałam jego....Ale nie miałam takich huśtawek nastroju by być zła i krzyczeć, tylko często płakałam...
mycha2706
Miałam:) Takie jazdy odstawiałam,ze wstyd pisac,kazde słowo analizowałam milion razy a póxniej użalałam się nad sobą:D
natuuusia19
raczej nie mialam:) tzn nie byly one jakos bardzo uciazliwe dla mnie samej i dla moih bliskich:) czasem tylko sobie poplakalam bez powodu (doslownie z 5 min) i zaraz wszystko bylo juz ok:)
piasekpustyni
Wyłam nawet na reklamach, nie da się raczej na to nic poradzić, trzeba się wypłakać i już!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.