Menu

energa

Witam,wyobrazcie sobie ze w marcu spalil sie nam dom a w piatek przyszedl list od energii rachunek za czerwiec i prognoza na lipiecc i sierpień łacznie 198zł.Maja taki burdel ze masakra

Marta050709
 468  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

oplaty

Odpowiedzi

emikacpi
Moja kuzynka też ma z nimi problem bo jak mieszkali całą rodziną tata i dwie siostry czyli łącznie 4 osoby płacili tyle samo co teraz kiedy ona jest sama ... piątek, sobota, niedziela studia jest po za domem i bardzo często na 2,3 dni jest u mnie ... więc to nie możliwe żeby tyle płaciła. Mają jej sprawdzić licznik czy nie jest wadliwy i zażądała żeby wrócić do poprzedniej wersji naliczania co miesięcznego a nie jakieś głupie prognozowanie w przód ... robią z ludzi idiotów ! (zlosc)(zlosc) do mnie ma przyjść podliczenie z pół roku do tyłu i jestem ciekawa czy będę musiała dopłacać czy będzie nadpłata . Musisz to kochana zgłosić bo tak nie może być (zlosc)(zlosc)(zlosc)
mycha2706
Wystarczy co miesiąc wysłać email ze stanem licznika i przysyłają prawidłowy rachunek.Skąd moga wiedzieć co się dzieje u ludzi?Prognozy to prognozy, nie rachunek rzeczywisty.
Marta050709
mycha2706 ale nam sie dom spalil i wogole linie zdjeli ze pradu nie ma,przeciez to energa robila wiec wiedza
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.