Menu

escherichia coli

prosze coś na temat w/w bakterii w moczu u 2 miesięcznego chłopca.

17janek
 519  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie escherichia coli

Odpowiedzi

17janek
napisz proszę jak pobieralaś mocz u niemowlaka ponieważ niektórzy twierdzą że przez woreczek wynik może być zafałszowany.
avilla1209
kochana bADANIA NA POWIEW NIE TRZEBA KONICZNIE DO SLOICZKA!ZANIM ZALOZYSZ WORECZEK NALEZY UMYC PTASZKA I JAJECZKA SAMO WODA BEZ MYSLA SAMA WODA POZNIEJ JAK OSUSZYSZ PRZEMYC DOKLADNIE RYWANOLEM NACIAGNAC TROSZKE NAPLETEK I PRZEMYC,TAKZE WSZYSTKO DO OKOLA!WIEM COS O TYM BO MOJ SYN CHYBA ZE 100RAZY MIAL ROBIONE BADANIA NA POSIEW!JEZELI WYJDZIE W WYNIKU WIECEJ NIZ JEDNA BAKTERIA TO NIE MA SIE CO MARTWIC WYNIKA Z TEGO ZE TO Z ZANIECZYSZCZENIA ALE JEZELI WYJDZIE JEDNA I BEDZIA OPISANE ANTYBIOTYKI KTORE NIE DZILAJA NA TA BAKTERIE WTEDY COS JEST NIE TAK!JAKAS BAKTERIA SIE POJAWILA!
Achcha
Mój syn starszy przez pół roku był leczony wciąż na zapalenie dróg moczowych (to była własnie E. coli) i w końcu któryś lekarz zdziwiony brakiem rezultatow w leczeniu antybiotykami wpadł na to, żeby zdjąć mu napletek. Najpierw przez jakiś czas robiłam mu "przymoczki" z Rivanolu - gazę nasączałam Rivanolem, okładałam nią penisa i zabezpieczałam bandażem albo plastrem żeby nie spadła. To trochę pomogło w rozciągnięciu skórki i gdy mu lekarz ją zdjął to pod spodem było strasznie dużo mastki i ona była siedliskiem tych bakterii bo po dokładnym oczyszczeniu wyniki były w porządku i już mieliśmy spokój od tego czasu.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.