Menu

Ewa Chodakowska!!!!!!!!!!!!!!!

Ćwiczę już 10 dzien, po 6 minut te filmiki Ewunii, widze trochę efekty ale nie bardzo. Co o tym sądzicie? Co wogóle o niej sądzicie? Jest tyle jej przeciwników i zwolenników.

emma26
 721  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Czas wolny i Sport cwiczenia chodakowska

Odpowiedzi

amalka
O niej sądzę tylko tyle, że jakoś jej nie trawię... Ma w sobie coś, co mnie irytuje okrutnie. W związku z powyższym, nie byłabym w stanie "z nią" ćwiczyć. Przyznaję jednak, że z negatywnymi opiniami odnośnie treningów się nie spotkałam. Cóż... wierzę na słowo (grins)

Inna sprawa, że jeśli ktoś się spodziewa, iż po tygodniu (z hakiem) wyglądał będzie jak miss fitness... nie tędy droga. Wytrwałość, konsekwencja, świadomość własnego ciała i podstaw (jeśli chodzi o pracę z mięśniami i fizjologię człowieka) działają cuda. Mówi Ci to osoba, która straciła 24kg (kciuki)
angelika28
Dołączę się do opinii dziewczyn, że coś ma w sobie takiego, że denerwuje mnie jej gadka w trakcie treningu..trudno tak naprawdę mi to określić..po prostu coś irytującego..sama nie do końca wiem co...ale jesli chodzi o trening to po dwoch miesiącach zauwazylam, że brzuch stał się bardziej napięty..napewno treningi coś daja...z ewa czy nie z ewa..cwiczenia przy regularnym stosowaniu zawsze daja efekty, nie nalezy sie spodziewac cudów po kilku treningach..cierpliwosci zycze:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.