Menu

Faceci i farbowanie włosów

Co o tym myślicie? Mój szanowny małżonek wpadł na genialny pomysł że zrobi sobie jasne pasemka - o mało nie padłam. Podobają wam się tacy tlenieni faceci? Mąż ma naturalny kolor taki ciemny blond, prawie brąz i jakoś nie umiem go sobie wyobrazić z pasemkami... pozatym to jakies takie niemęskie.

Pixelka
 2070  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

farbowanie włosów włosy farba moda

Odpowiedzi

monjuk
U młodych mężczyzn jeszcze jako tako mi się to podoba ale jak już widze faceta w sile wieku z farbowanymi włosami i do tego jeszcze np na czarno to mam jedno skojarzenie - Jerzy Połomski ! najgorszy to jest na głowie taki przysłowiowy "kask". Jednak jak mężczyzna farbuje włosy i fryzjera i ma to profesjonalnie stonowane to dlaczego nie? Taka moda - coraz więcej mężczyzn farbuje włosy i moim zdaniem trochę ekstrawagancji jest ok!
hogata
Mi się osobiście nie podobają faceci z tlenionymi włosami. Ale jeśli bardzo chce to może powinnaś mu pozwolić. Wkońcu jego włosy.. :)
artanis
O zgrozo, nie! Kiedy zaczną się malować? Farbowaniu mówię stanowcze nie!
carla1978
Dla mnie to też jakieś niemęskie
ewelinan
Według mnie facetom farbowane włosy nie pasują. Miałam kiedyś nauczyciela matematyki, który ewidentnie siwe farbował na czarne - to był widok ! TO jest takie nie męskie, już wole szpakowatych albo siwych.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.