Menu

Facet a tego typu strony

Czy wasi faceci czasem czytają coś w internecie na temat dzieci jak my? Czy ich to interesuje i czy szukają pomocy? Ciekawa jestem czy są w ogóle strony podobne do netmamy, ale dla ojców? Ciekawe jaki by tam był ruch. Ja sobei jakoś nie wyobrażam mojego męża na forum o dzieciach... a wy?

dudka
 542  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

mąż dziecko forum

Odpowiedzi

betty
jak mała się urodziła to czytał... chciał troszke wiedzieć a teraz już nie. ale najlepszy jest sport i samochody!
Nanya
Mi ciągle zagląda przez ramię, co ja tam wypisuje ;) Sam się jednak na pewno na takiej stronie nie zarejestruje. Czasem wpadnie mu w oko jakiś artykuł o dzieciach albo kobietach, to przeczyta i powie własne zdanie, ale żeby przesiadywać na takich stronach, to nie :D
irekzboralski
mój się zarejestrował na Netmamie:)o tym już wiecie...ale pod Jego nickiem krzzje sie ja
irekzboralski
kryje sie mialo byc
kasia13_archiwum
Moj nie interesuje sie ani takimi stronami, ani praktycznie w ogole internetem. Internet sluzy dla niego do placenia rachunkow i sprawdzenie wynikow meczow na Eurosport... i byloby... ;)
kasia13_archiwum
Co do wiedzy o dzieciach to ma pewnosc, ze ja poczytam i mu ja przekaze... czy tego chce czy nie... ;)))
kasia13_archiwum
@Magic... no wlasnie u nas jest odwrotnie... to ja czytam te listy... a on nie... Ale czasem uda mi sie go namowic... i jest zaskoczony, ile nowego mozna sie dowiedziec...
Maria25
Gdy Martynka się urodziła często czytał ze mną różne porady, czasem sam zaglądał na różne strony, po prostu żeby wiedzieć, dlatego nie krytykuje mnie gdy jestem tu z wami, bo i my dzięki mamom dużo się dowiedzieliśmy. Trzeba sobie pomagać :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.