Menu

Facet w japonkach

Spotkałam się dzisiaj podczas spaceru z koleżanką. Siadłyśmy sobie w kawiarence no i jak to baby - ploteczki, opowieści, komentowanie ludzi i zdziwiło mnie strasznie jak na widok mężczyzny w japonkach moją koleżankę aż zatrzęsło. Powiedziała, że to ohydne, obrzydliwe i nie do przejścia jak dla niej. Reakcja mnie zszokowała. Czy wy tez macie takie zdanie? Moim zdaniem facet w japonkach, jak do tego jest stosownie ubrany jest nawet sexi!

maxima
 983  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

mężczyzna obuwie japonki moda

Odpowiedzi

sabina
Dopóki facet nie jest w skarpetkach + sandałach/ japonkach, to wszystko jest ok :) Dla mnie odrażające jest jedynie połączenie skarpetek z letnim obuwiem... fuuuuuj!!!
twogirls
Podzielam zdanie z Sabiną. Facet w skarpetkach to tabu!!!
Japonki mogą być.
maomi
Treść została zablokowana przez zespół
NiebieskKoralik
dokładnie Goska! a jak ich ciężko przekonać do zmiany przyzwyczajeń. co niektórzy najchetniej chodziliby cąły rok w tym samym obuwiu!:)
artanis
Ja zdecydowanie wolę faceta w japonkach niż w glanach albo adidasach latem. Przy takim przynajmniej nie ma strachu, że gdy ściągnie buty zemdleję...

Japonki są OK, japonki dla każdego! :)
johanna
Ważne są tutaj zadbane stopy - ale to tyczy zarówno mężczyzn jak i kobiety! Bo brudne pazury jakoś do mnie nie przemawiają!

A tak ogólnie to nie widzę nic odrażającego w mężczyźnie w japonkach - zestawienie mi się podoba. Zresztą ... przecież stopy są bardzo erotyczne
Agula
przecież japonki nie są zarezerwowane tylko dla kobiet, dlaczego mężczyźni mają się latem męczyć w adasiach czy sandałach? Japonki są super, oczywiście gdy facet ma zadbane stópki :)
hogata
Też jestem zdania, że japonki dla wszystkich! Kobiet, mężczyzn i dzieci ;)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.