Menu

FAJERWERKI!!!!!!!!!!!!!!

Witajcie(kwiatek)

Czy wasze pociechy doczekały 24-00 i pięknych fajerwerek???? Czy pozwoliłyście dzieciom czekać??czy połozyłyście je spać??

smerrfetka
 626  25

Znajdź pytania na ten sam temat:

fajerwerki nowy rok

Odpowiedzi

karolcia514
moja myszka w tym roku spędzała sylwka z dziadkami mamcia mówi ze doczekała sztucznych ogi i była bardzo szczęśliwa biegała z okna do okna :)
mala21
Kacperek jeszcze za mały i nie bardzo go to jeszcze interesuje. Smacznie sobie spał. Ale za kilka lat jak zechce to czemu nie.
KIciula
Bartus ma prawie 3 latka,ale je przespal,a Kamil siedmiolatek oczywiscie patrzał az do konca
KIciula
Bartus ma prawie 3 latka,ale je przespal,a Kamil siedmiolatek oczywiscie patrzał az do konca
alinagj1o2
Mój 8 latek zasnął ok 23.30.Ciężko go było potem dobudzić,budziłam do skutku bo czekał i gdybym go nie obudziła byłby płacz.Drugi 7 lat zasnął wcześniej i przy budzeniu wystarczyło powiedzieć że otwieramy szampana .
pscolka1987
moje spały razem z nami(grins)(grins)
rozowa82
niestety Zula padła ale oglądała wczesniej bo specjalnie zrobilismy pokaz w razie "W" (grins)
martus1988
mój smyk był ojca, więc jak mi eks mówił to nie za bardzo mu się podobało ..... w tamtym roku to położyłam małego to nawet go to nie zbudziło (grins)
amalka
Przed moim blokiem jest ogródek jordanowski a za blokiem łąka. Ledwie się ściemniło, rodzice wyszli z maluchami i odpalali fajerwerki. Krzysio podekscytowany ganiał od okna do okna (grins) Później przyjechali nasi goście. Toast wypiliśmy przed 0:00 i moje chłopaki + siostrzyczka z mężem i córcią poszli na rynek miasta odpalić nasze petardy i oglądać inne. Ja niestety z ospą siedziałam w domu (pout) Dzieciaki szalały do 1:30 (wow)
renata29
Bartek nie spał w dzień więc wiadomo było,że wcześniej uśnie,mężu puścił mu specjalnie fajerwerki wieczorem,oglądaliśmy wszyscy przez okno a Igor obudził się przed północą ale sztuczne ognie go nie interesowały :)
natuuusia19
wiki padla w konu o 2 nad ranem:) dobrze sie bawila wiec nie miala w glowie spanie:) przed 12 wyszlysmy na dworek (bylo bardzo ciplo u nas) i bardzo jej sie to wszystko podobalo:)
daryjka87poznan
Nie moja nie doczekała...padła o 23.30 ale dzis nasza gmina o 19 ogranizowała przywitanie NOwego Roku wiec nadrobiła tą zaległosc.
tymianek
mojemu 4-latkowi zrobiliśmy pokaz ok 18, a później poszedł normalnie spać ( po 20). O 24 przekręcał się z boku na bok smacznie śpiąc.
Magdzik
U nas już od 17. strzelali z przerwami, więc córcia mogła oglądać do woli, a potem poszła spać normalnie;)
emiliab
Tosia widziała, ale ją to obeszło bo za mała. Franek czekał ale się nie doczekał, zabrakło Mu 45 minut. Dzisiaj widział jak jeszcze sąsiedzi odpalali resztki.
korek221
Grześ padł o 21 ale obudziłam Go o północy i był przeszczęśliwy - uwielbia fajerwerki(grins)
Z kotem pod pachą latał od okna do okna (Kicia ma świętą cierpliwość - na szczęście nie boi się petard) a potem wspólnie poszli spać (grins) i spali kamieniem (grins)(grins)
Kordelia
Młodszy syn niestety nie doczekał, za to ten starszy poszedł spać o 2 (grins)
Majaaaaaa0000
U nas strzelali od 19 co jakis czas i Maja biegała od okna do okna , gdzie tylko się świeciło...I widziała! a potem o 20.30 zasnęła ...
JUSTYS
Zrobiliśmy dla Dominika pokaz fajerwerek o godzinie 20 :)
Nie miałam sumienia go budzić o północy ,ponieważ jest chory:
234olenka
mój doczekał fajerwerków.....był strasznie pod ekscytowany, bo pierwszy raz widział coś takiego-podobało mu się bardzo:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.