Menu

Fanki SAGI O LUDZIACH LODU

Dziewczyny czy czytacie lub czytalyście Sagę o ludziach lodu M.Sandemo?Ja jestem fanką i uwielbiam ją czytac.Czasami trudno jest mi się oderwac od książki.Kończe 41 tom.Jak to jest z wami?Jaki jest wasz ulubiony bohater lub bohaterka?Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.

badzialenka
 509  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport książki saga

Odpowiedzi

dyska29
ja przeczytalam cala sage 4 razy mam cala w domu super seria
badzialenka
dzięki KaSiA13 za linki
badzialenka
aaaaa...(grins)
badzialenka
o i widzę że jesteś założycielką tej grupy(prezent)(kciuki)
StepByStep
Ogólnie lubię książki M. Sandemo, sagi jeden tom przeczytałam, bo przypadkiem u mamy wygrzebałam. Jaka ja wściekła byłam na koniec, bo ciągu dalszego nie mam (placze)(placze)

Jednak bardziej pasuje mi jej cykl "Opowiadań", a "Uprowadzenie" jest jedną z moich ulubionych książek
MamaMateuszka
uwielbiam, czytałam w liceum ale szczerze mówiąc najbardziej podobały mi się pierwsze tomy, później jak się to rozrosło troszkę szło się pogubić kto jest kim ale super. Wciągnęła mnie koleżanka, wypożyczałyśmy z biblioteki i zawsze ją poganiałam żeby szybciej czytała bo była jeden tom przedemną i musiałam czekać;-) (grins)
tlolek
w LO czytałam.....z biblioteki wypożyczałam po kilka jednocześnie...a żeby tato cicho siedział i myślał że się grzecznie uczę wkładałam sage do książki od historii(grins)(grins)(grins)
Circle
jej:)))) ostatnio w wakacje sobie odświeżyłam,,,,najlepszy relax jaki znam!!! Gustuję w Ulvhedinie:), a z kobietek chyba Cecylia i Villemo...
renata29
ja czytałam w podstawówce,nie mogłam się doczekać kiedy w kiosku ukaże się następny tom,często do rana czytałam.
agunia30
ja mam w domu cała serie i znam ja po peostu na pamiec tyle razy czytalam....dla mnie ekstra!!!!! a ulubieni bohaterowie? chyba jednak ci pierwsi Tengel,Silie no i oczywiscie Sol!!!!(prezent)
izkalepszy
dawno temu czytałam chyba z 10 lat temu przez jedną zimę przeczytałam wszystkie tomy,srednio wychodziło 1 książka na dwa dni(grins)
anecia2512
Przeczytalam cala serie,wciagnela mnie siostra!Super,bardzo mi sie podobala!!!!!!!!!!!!!!!!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.