Menu

Farba do włosów - kolor toffee ..

Jutro chce pofarbować włoski na właśnie ten kolor tzn o nim myślę,ale raczej tak bo i tak jutro muszę rozjaśnić odrost i pofarbować a stwierdziłam,że chyba ładnie będzie mi w tym toffee więc czy możecie polecić jakąś konkretną firmę i nr.farby która ma właśnie taki odcień? wiem,wiem są palety (na pewno będe je przeglądać) jednak może któraś mama zna ten kolor i wie jaka farba jest sprawdzona :)

Nicoletta
 3148  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

farbowanie włosów farba do włosów kolor włosów

Odpowiedzi

Mandarinios
hmmm wiesz mi się wydaje, że jak się robi bardziej radykalne zmiany w kolorze włosów to lepiej to zrobić u fryzjera.... chodzi o to, że kolor może wyjść zupełnie nie taki jak oczekujesz... a przecież z tego co kojarzę to miałaś bardzo ciemne włosy prawda?
Nicoletta
tak Martuś miałam ciemne,ale teraz jest już blond (kuknij sobie w galerii) i jutro robię odrost no i zamiast tego samego koloru co teraz chciałam toffee .. po tym jak sama w domu z ciemnych (wieczorem dzień przed dniem zmarłych) robiłam na blond tzn 2x rozjasniacz 1x farba pod rząd nie straszna zmiana mi z blondu na toffee :)
Nicoletta
tym bardziej,że za moją długość fryzjer zażyczy sobie ponad 100zł (grins)
Mandarinios
hehe no to ja już nienadążam :) ja czekam na inne Twoje zdjęcie w galerii... Ty już dobrze wiesz jakie :) :P no to jeśli się nie boisz to trzymam kciuki ;) ja jestem zadowolona z Londy i Garniera. :)
Mandarinios
kurde *nie nadążam miało być :)
Nicoletta
wiem,wiemmmmmmmmmmmmmm (grins)
jutro na bank! chyba sama się oszukuje (zlosc)
no ale musze ruszyć bo zaraz lato a tu lipa (krejzolka)

dzięki! :-)

(kwiatek)(kwiatek)
Mandarinios
srutu tutu..... najpierw wklej! oj ja będę musiała Cię znaleźć i dać na tyłek!!! :)
Nicoletta
dzięki (kwiatek)
chyba Martuś będzie trzeba (pout)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.