Menu

Farbowanie

Kofane dziewczynki,
od kilku dobrych lat farbowałam włosy. Aż pewnego dnia dnia dostałam okropnego uczulenia... Na głowie miałam jedną wielką ranę, a moja buzia okropnie spuchła. Wylądowałam w szpitalu... Nikt nie potrafił mi odpowiedzieć dlaczego tak się stało ( doddam, że ufarbowałam włosy tą samą farbą co zazwyczaj ). Od tamtej pory nie mogę nałożyć już żadnej farby, bo zaraz występuje reakcja alergiczna ( wiem bo robię sobie testy za uszkiem i w zgięciu łokcia ). Co Wy na to? Czy któraś z Was miała podobnie? Strasznie chciała bym ufarbować włoski bo mój naturalny kolor jest paskudny :-)). Może słyszałyście o jakiś specjalnych farbach...?

ania090680
 636  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport farbowanie

Odpowiedzi

kasia1
Ja bym na Twoim miejscu udała się do fryzjerki niech ona coś doradzi może u niej dostaniesz jakąś farbę która nie będzie uczulająca :)
ania090680
Pytałam już niejednej fryzjerki i żadna nie ma zielonego pojęcia co mi doradzić... Może faktycznie spróbuję kupić w aptece hennę.
myszka838383
moze spróbuj naturalnych płukanek...z rumianku aby rozjaśnic włosy...a z kory dębu żeby przyciemnic. Nie wiem czy to rzeczywiście działa bo nigdy nie próbowalam.
paulaa
no to ty dostalaś uczulenia a mojej koleżance wszystkie włosy wyszły po ufarbowaniu włosów.Przez 2 msc była całkowicie łysa,dopiero teraz zaczynają jej powolutku odrastać.(nigdy)
paulaa
ale morze nakładaj farbe tak żeby nie dotykała skóry głowy,albo wybierz się do fryzjera morze ona coś na to poradzi
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.