Menu

farbowanie

2 miesiące temu farbowałam włosy kolorem granatowa czerń, teraz muszę zafarbować odrosty, ale chciałam innym odcieniem, żeby był bliżej mojego naturalnego koloru, naturalne włosy mam coś koło ciemnego kasztanu, tylko boje się że jak wezmę jaśniejszą farbę, to odrosty zostaną jaśniejsze, co byście radziły jaki odcien i jakiej firmy są najlepsze farby??czy może lepiej zostać przy tej czerni(źle w tym kolorze nie wyglądam więc to nie jest problem:))

ulenka091987
 760  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

farba do włosów

Odpowiedzi

monique25
z czerni ciężko wyjsc :) miałam ten problem dopiero teraz po roku odzyskałam blond :) albo dobry fryzjer i stopniowa zmiana koloru albo zostan przy czerni (kciuki)
Juli1303
domowym sposobem niestety nie zejdziesz do swojego koloru, jeśli chcesz schodzić z tego koloru to kup farbę w sklepie fryzjerskim "ton w ton" i do tego utleniacz 1,9% i pofarbuj same odrosty ( oczywiście czarny ) i farbuj cały czas, to jest farbka nie trwała i po jakimś czasie będzie sie stopniowo wypłukiwać, więc ładnie zejdziesz po sporym czasie
ADAMSKA98
najpierw ufarbuj sobie odrosty a potem reszte włosów ,ja farbuje na burgun lub soczysta malina

a zeby włosy rozjaśnic to ufarbuj najpierw na bląd ,a potem jaki chcesz kolor inny tylko odczekac musisz dwa tygodnie
Juli1303
własnie błąd- jak chcesz zchodzić nie farbuj reszty włosów tylko odrost.
a z drugim pomysłem-wstrzymałabym sie....
xkasiulax
nie rzucaj rozjaśniacza na czarne bardzo zniszczysz,popalisz włosy.
ulenka091987
w domu kombinować nie mam zamiaru, nie chciałabym wyjść z zielonymi albo niebieskimi włosami :) o rozjaśniaczu też nie myślałam @Juli dzięki za radę, tak chyba zrobię :)
amalka
Zejście z czerni to koszmar! Wiem bo przez to przechodziłam (krejzolka) W efekcie miałam na głowie siano niesamowite, mimo, że nie robiłam nic sama- włosami zajęła się doświadczona fryzjerka, a jednak...

Moja koleżanka to dopiero dała popis (krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)
Miała 5 cm odrostu i chciała z tej czerni zejść na blond!!! Nałożyła na włosy Joannę i tak ją trzymała KILKA GODZIN!!! Efekt tego był taki, że odrosty były białe a reszta włosów ruda i wreszcie ruda musiała być całość. Włosy spalone ale itak dziw, że na głowie w ogóle zostały. Po kilku miesiącach skróciła włosy i (o dziwo) znowu były piękne... Ech... Zawsze jej tych włosów zazdrościłam :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.