Menu

Fatlne samopoczucie co robić? Co brać?

Od wczorajszego wieczoru mężus okropnie się czuje(a wiadomo z orobą faceta to jest wiadomo jak(grins) ).Wczoraj zaliczyl raz WC,w nocy 2 razy wstawał wymiotować.Od rana leży bo mówi,że w pionie zaraz mu się słabo robi i ze ciągle mu niedobrze...mówi,że czuje się jakby wczoraj popił ostro.Jest 15 a on nadal w łóżku leży.Robiłam mu miete i rumianek do picia,zjadł trochę chleba,do toalety nie biega,więc co mu jest?Co mu podać?
Dodam,że ja tez nienajlepiej się czuję tzn jest mi niedobrze trochę jakbym też imprez owała wczoraj,ale trzymam się jakos w pionie,nawet obiadek zjadlam lekki.
Co radzicie?

beatris23
 597  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

13-18 lat Zdrowie złe samopoczucie choroba

Odpowiedzi

mala21
wirusówka, samo przejdzie, ale moja mama zawsze dla mojego męża i brata robiła takie jakieś zatrzyki które zatrzymywały wymioty i biegunkę. Tylko nazwy nie pamiętam. Możesz przejsc się do lekarza to przepisze
beatris23
Tylko,że on już nie biega do toalety,ostatni raz tam był wieczorem,a w nocy wymiotował 2 razy,dzis jest spokojnie ale leży i narzeka narzeka.....(pout)
Czy jesli to faktycznie wirusowe to czy synek tez to złapie?
Basia88r
a może się po prostu czymś struliście...
beatris23
Jadamy całkiem inne rzeczy
renata29
niedawno z synkiem mieliśmy takiego wirusa,tylko wymioty,ja tylko 3 razy ale potem jeszcze przez jakieś 4-5 dni było mi niedobrze i nie mogłam jeść
beatris23
No troszkę obiadu podziubal...i siadł wiec juz troszke lepiej...oby przeszło
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.