Menu

Fenoterol - odstawienie

Hej! W tamten piątek moja gin zaleciła mi odstawienie Fenoterolu (byłam na nim od 32 do końca 37 tygodnia ciąży, 4 tabletki na dobę). Zasugerowała mi, że po odstawieniu może już po paru dniach rozwinąć się akcja porodowa, zwłaszcza że chodzę już od jakiegoś czasu z rozwarciem i główka nisko w kanale rodnym. Niedługo minie tydzień, a u mnie cichutko. Jak było z wami? Oczywiście to pytanie do mam, które były na Fenoterolu. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Nanya
 1826  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie ciąża fenoterol poród

Odpowiedzi

Mandarinios
może się rozwinąć ale nie musi... Każdy organizm reaguje inaczej... moja ciotka urodziła następnego dnia po odstawieniu ja odstawiłam w 36 tyg (nie pamiętam dokładnie) no i gdyby nie sączące się wody i cc (16.09) czekalabym do terminu a mialam dopiero na 01.10
Kordelia
Ja też brałam fenoterol( do 37 tygodnia ciąży) i myślałam,że po jego odstawieniu szybko zacznie się poród. Tymczasem urodziłam dopiero po 4 tygodniach( byłam tydzień po terminie i gdyby poród się nie zaczął to byłam już umówiona na wywoływanie).:)
Nanya
A ja się tak nastawiałam, że będę miała już moją Kruszynkę niedługo w ramionach :( No cóż, trzeba będzie poczekać... Dzięki za odpowiedzi!
madusia
ja urodzilam po 8 dniach po odstawieniu-ze wzgledu na skurcze i rozwarcie
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.