Menu

ferie 2016

hej, jakieś pomysły gdzie można wysłać dziecko, żeby nie nudziło się podczas ferii? rodzinny wyjazd odpada :/ a jak nie wyjazd to może jakieś półkolonie?

tolaaa34
 291  14

Znajdź pytania na ten sam temat:

6-13 lat Czas wolny i Sport wyjazd dziecko sport ferie zimowe

Odpowiedzi

jagoda30
Na dwór,z kolegami/koleżankami?
tolaaa34
tylko mnie, ani męża nie będzie cały dzień w domu - pracujemy i niestety wolne odpada w tym roku w tym czasie akurat... mąż skłania się bardziej ku półkoloniom, bo liczy na śnieg w ferie i chociaż weekendowe szaleństwo z synkiem na nartach czy sankach ;)
amalka
Półkolonie to kapitalna sprawa! Mój mały poznał mnóstwo nowych kolegów z innych szkół. We własnym zakresie w życiu nie zorganizowałabym dziecku tylu atrakcji (nawet nie pracując) i za tak małe pieniążki (grupy zorganizowane mają zniżki) Były baseny, teatr, kino, muzeum, występy, parki, przedstawienia... Jak dla mnie świetna sprawa.
tolaaa34
Półkolonie były organizowane przez kogo? Masz jakąś sprawdzoną firmę, bardzo by mi to ułatwiło życie :)
malina85
Hej hej, ja zawsze swoje dziecko wysyłam ze Sportujmy :) organizują wyjazdy, półkolonie itd. Syn zawsze wraca zadowolony i z chęcią na więcej, to jest dla mnie najważniejsze.
amalka
Dlaczego mi się wydaje, że to kolejna kryptoreklama?... Brak słów... Czy tutaj naprawdę same TROLLE się ostatnio udzielają?

Pewności nie mam, zatem odpowiem- półkolonie organizowała szkoła.
patik89
Półkolonie organizują też domy kultury przynajmniej u nas tak jest
tolaaa34
Szkoła organizuje w to samo miejsce co rok temu, chciałam wysłać go gdzie indziej, bez sensu cały czas w to samo miejsce.. Sprawdzę sportujmy i czy dom kultury coś organizuje ;) dzięki za odpowiedzi
amalka
Chyba mam inne pojęcie na temat znaczenia słowa "półkolonie". Na mój rozum- ie jest to wyjazd w miejsce, gdzie dzieci pozostają pod opieką opiekunów 24 na dobę. Jak dla mnie tak wyglądają kolonie/ obozy. Półkolonie są stacjonarne. Coś jak świetlica szkolna.
patik89
Dokladnie Amelka polkolonie przewaznie sa od np 9-16 tak u nas byly. A kolonie czy obozy sa np tygodniowe
tolaaa34
u mnie szkoła też organizuje półkolonie na miejscu, chodziło mi o to, że półkolonie organizowane są (przynajmniej u mnie) na terenie szkoły + jakaś atrakcja, ale niestety nie jest to zbyt ciekawa opcja...
tolaaa34
miało być w tym samym miejscu, już rozumiem nieporozumienie ;)
amalka
Tak czy inaczej to lepszy wybór, niźli spędzenie czasu z dziadkami. Tak przynajmniej jest ostatnimi czasy u mnie...
AleksandraMama
Półkolonie to dobre rozwiązanie. Zależy kto organizuje i jaka jest ich tematyka. Dla chłopaków fajne są zajęcia z klockami lego z elementami robotyki. Mnóstwo firm organizuje tego typu zajęcia i jest w czym wybierać.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.