Menu

Filmidła :)

Oglądały/ oglądał (Żabci pominąć nie mogę) jakiego filma fajnego ostatnio, co wart był płaszczenia doopy przed TV? Ja już chyba wszystkie oglądnęłam ale może akurat ktoś co podpowie... (grins)

Ja polecam dwa francuskie (już nie nowości) "Nietykalni" oraz "Ze wszystkich sił". Polecam też leciwą produkcję (8 wiosen ma) "Pierwsze wykroczenie". To wszystko filmy "o czymś", życiowe i wzruszające.

Niech mi tylko kto nie pisze o tej seksistowskiej szmirze "Ted"...

amalka
 291  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Czas wolny i Sport filmy czas wolny

Odpowiedzi

Anemona
ostatnio oglądam tylko "Gotowe na wszystko" na polsat romans już 7 sezon leci. A z filmów najbardziej podoba mi się "Incepcja" i "Wyspa" oba filmy z DiCaprio, "Znamie" też jest fajne choć stare. Ostatnio ogladałam "Tożsamość" z Neeson, albo filmy z Angeliną Jolie też lubie a najbardziej "Oszukana", "Bez Granic" i oczywiście Angela z Bondem "Grzeszna miłość" świetny thriller erotyczny chociaż też bardzo stary . Ogólnie wole poczytać jakąś książkę ale dobrym filmem nie wzgardzę :)
jagoda30
Żadna ze mnie kinomanka,więc nie podpowiem.Ostatnio oglądałam fntastykę,fajny był,ale tytułu nie pamiętam.Coś Elipse chyba,o zrujnowanej ziemi i sztucznej "planecie",gdzie był ład,porządek,ogólna szczęsliwość i maszyny do uzdrawiania.Główną rolę grał ten od "tożsamości Browna".
amalka
Nie mam czasu czytać. Teraz tyle godzin dziennie przy lapku spędzam, że ślepia bolą... Filmy "oglądam" (słucham filmów raczej) gdy gotuję, piekę, sprzątam kąpię się... (grins)
amalka
Runko oglądałam i też polecam (grins)
syla
w obronie własnej
syla
Koliber
amalka
A ja po raz kolejny zabieram się za "Gyborg Girl". Jeśli kto nie oglądał (nikt zapewne hehe) to POLECAM. Nie zrażajcie się opisem czy produkcją. Oglądnijcie. Oboje z mężem byliśmy zachwyceni. Końcówka to taka wisienka na torcie. Wart każdej minuty poświęconej na oglądanie.

A wielbicielkom "Zmierzchu" polecam film "Wiecznie żywy". Taki romansik z nutką horrora (grins)
clyde22
Jestem nie telewizyjny wybitnie, przemilczę temat.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.