Menu

Firma Bon Prix

Dziewczyny właśnie oglądam katalog Bon Prix są takie śliczne ubranka dla dzieci i mam ochote coś zamówić i tu moje pytanie zamawiałyści coś z tej firmy ja co prawda zamawiałam dla siebie ale to było dawno i już niepamiętam jakie te ubrania są jakościowo lepsze co o nich myślicie.

iwona1985
 944  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zakupy bon prix

Odpowiedzi

KlaudynaK
ja zamówiłam raz... - określenie na tamto zamówienie - badziewie!
monka21m
Ja wiem tyle, że z bon prixa nigdy nie zamawia się nic z super oferty (takie kartki, gdzie wszystko jest bardzo bardzo tanie), ale za to ze zwyklych promocji zawsze ciuszki są fajne, Nie wiem jak tam dzieciece, ale kobiece ok
iwona1985
dzięki dziewczyny za informacje
anulaw
ja zamówiłam raz bluzy dla mojego syna jakościowo były fajne wykonanie tez bez większych zastrzeżeń tylko ta rozmiarówka jakaś taka dziwna i raczej dla dzieci słusznej postury,że tak to określę.Mój synek jest szczupły i wyglądał strasznie wszystko na nim okropnie wisiało.
annabok77
Kilka razy zamawiałam dla siebie,byłam zadowolona.
emiliab
Moja bratowa praktycznie tylko tam kupuje ubrania, więc chyba jest zadowolona.
lalunia20007
ja odradzam czekałam na bluzke 2 miesiace i przyszla straszna szmata (wow)
emila2606
Nie wiem jak jest z ubrankami dla dzieci, ale dla kobiet są większe niż oni podają. Raz zamówiłam, cała się wymierzyłam i wybrałam rozmiar według ich tabelki i wszystko było za duże. Na szczęście po odesłaniu ubrań oddali mi pieniądze bez problemu, straciłam tylko za dwa koszty wysyłki.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.