Menu

Flirt w internecie = zdrada?

Twój partner godzinami siedzi przed komputerem, a gdy wchodzisz do pokoju, niezwłocznie opuszcza stronę czatu. Czy uznajesz to za zdradę, jeśli Twój partner ma kontakt z inną kobietą w internecie? Wyraź swoje zdanie!

Ania
 2170  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina

Odpowiedzi

Maria25
Dokładnie, zdrada nie koniecznie musi być cielesną. Jeśli coś ukrywa to także nas okłamuje a to też w pewnym sensie zdrada
krasna1
Zdrada to zdrada, nie ważne czy cielesna czy przez internet.
kasia13_archiwum
Dokladnie... jakby mial czyste sumienie, toby sie nie chowal...
Agula
najpierw porozmawiałabym co przede mną ukrywa, żeby pokazał mi co przed chwilką robił. Jeśli odpowiadał by wymijająco...no cóż...nastąpiła by poważna rozmowa, nie chcę żyć w kłamstwie ani bawić się w detektywa :)
ojciec
Jeśli oglądałby gołe panienki to po wejściu żony też zapewne by to próbował szybko wyłączyć więc czasem próbujemy ukryć coś co jest krępujące:). Może też być tak, że konsultował z koleżanką jaki prezent kupić żonie:):) więc ostrożnie z tą zdradą:). Dopiero kiedy rzecz dzieje się nagminnie i z tą samą osobą można zacząć coś podejrzewać... Dobre podejście moim zdaniem ma Agula:).
Marzena112
Ja nie wiem jak bym się zachowała, ale gdy z kimś czatuje nie lubię gdy ktoś zagląda mi przez ramię, więc chyba nie widziałabym w tym zbyt wiele...dla mni zdrada to trochę więcej niż sam flirt w internecie.
Matina
Pewnie bym się wkurzyła chociaż czasem i mnie sie to zdarza.
carla1978
Uważam, że to też zdrada, jak coś przede mną ukrywa. My z moim mężem nie mamy przed sobą tajemnic.
boja
Jak na razie nie byłam w takiej sytuacji, ale gdyby tak się stało to pewnie bym zapytała jaki powód jest że tak zareagował.I w zależności co bym usłyszała...jeśli jakieś nagie kobiety to pewnie dałabym sobie spokój a jeśli koleżanka to właśnie tak jak @ojciec poczekałabym czy się to jeszcze powtórzy. A dopiero w tedy wyciągałabym wnioski.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.