Menu

Foczka do kąpieli

Ostatnio dużo słyszałam o foczce do kąpieli dla noworodka. Czy któraś z was używała czegoś takiego? Czy może się przydać? Ja sobie nie wyobrażam jak wykąpać takie maleństwo... jak myślicie przyda mi się?

johanna
 1809  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Opieka nad dzieckiem kąpiel foczka do kąpieli

Odpowiedzi

monjuk
Ja używałam foczki, bo poleciła mi koleżanka, ale było niewygodnie, nie było jak dziecku umyć pupy i plecków. Użyłam go może ze dwa razy, a teraz stoi w piwnicy i się kurzy.
moniaka
Ja z koleji gorąco polecam taka foczkę. Używałam go od samego początku, bo bałam się kąpać synka na rękach. Fotelik sprawia, że dzieciątko leży sobie w wodzie bezpiecznie i stabilnie, woda nie wpada mu do uszu i nie zalewa twarzy. A ja mam dwie ręce wolne do mycia i polewania. A jeżeli chodzi o pupę i plecki to wtedy sobie dziecko przytrzymuje ręką i myje bez problemu.
czarna
To chyba kwestia przyzwyczajenia, ale ja osobiście wolałam czuć dziecko na ręku. Ale foczka ma też duży plus. Można wtedy samej kąpać dziecko i nie potrzebna jest niczyja pomoc. Wybór zależy chyba od sytuacji. Mnie zawsze pomagał mąż więc może dlatego wolałam swoją metodę.
jolks28
Myślę, że jest to zbędny gadżet i do tego przydatny na krótko bo dziecko z tego ekspresowo wyrasta. Nie bój się kąpieli dziecka - położna na pewno ci pokaże co i jak!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.