Menu

Forma fizyczna na piątkę

Codzienność niestety bywa taka, że w natłoku obowiązków, czy to związanych z wychowywaniem dziecka i prowadzeniem domu, czy to z realizowaniem się na płaszczyźnie zawodowej, brak nam czasu na wygospodarowanie chociażby godziny na poprawienie formy fizycznej. Czy znajdujecie czas na wyjście na fitness lub na basen w ciągu ciężkiego tygodnia? Czy ćwiczycie regularnie? A może zamiast wychodzić z domu masz w domu sprzęt do ćwiczeń i podczas oglądania ulubionego serialu jeździsz na rowerku stacjonarnym? Opowiedzcie jak dbacie o dobrą kondycję fizyczną i czy ma ona dla was znaczenie?

Ania
 1545  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie aktywność zdrowie ćwiczenie forma fizyczna

Odpowiedzi

korek221
jeżdżę na nartach , pływam na basenie (głównie "przez Grzesia" bo młody wymaga "towarzystwa" :)) a opócz tego mam kilka razy spacerek góra -dół góra-dół do szkoły ze szkoły :)
renata29
Mam trampolinę,niedawno kupiłam rower stacjonarny i jak tylko urodzę i będę już mogła to zabieram się do ćwiczeń.
Kordelia
Teraz zimą 2 razy w tygodniu chodzę na aerobik, a latem sporo jeździłam na rowerze i spacerowałam :)
amalka
Kiedyś biegałam 6- 12 km dziennie, 12 km rowerem, ćwiczyłam, pływałam (były wakacje więc sporo czasu, później już "tylko" biegałam i ćwiczyłam) W tej chwili z pewnych względów nie jestem tak aktywna jak kiedyś :( Zostały mi tylko ćwiczenia rehabilitacyjne i izometryczne.
daryjka87poznan
Cwiczenia???? Dopiero co zaczne :D
kimmi22
ostatnio mialam zamiar zapisac sie na fitnes ale okazalo sie ze nie mialabym juz wogole na nic czasu. moze kiedys uda mi sie to wszystko pogodzic :) mam nadzieje
Beki
Dużo jeżdżę na rowerze zarówno na dworze jak i w domu i biegam w sumie od zawsze i zawsze kiedy mam chwilę dla siebie... :-)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.