Menu

Formularz zgłoszeniowy do przedszkola.

Na formularzu zgłoszeniowym widnieje punkt brzmiący mniej więcej tak:

"Zaświadczam, iż nie złożyłam formularza w żadnym innym przedszkolu na terenie "X""

Oczywiście obok informacja o odpowiedzialności karnej jeśli mijam się z prawdą... Czy u Was też tak jest? Czy składałyście podanie w więcej niż jednym przedszkolu, mimo tego kłopotliwego punktu w formularzu?

amalka
 858  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

formularz przedszkole

Odpowiedzi

Magdzik
U nas nie było punktu z taką informacją w formularzu. A złożyłam podania do 3 przedszkoli - do 2 w miejscu zamieszkania i do 1 poza... A poza tym dla mnie to dziwne, bo przecież wiadomo, że jak dziecko dostanie się do 3 przedszkoli, to wiadomo, że nie będzie chodziło do wszystkich, tylko trzeba będzie w tych 2 powiadomić o rezygnacji. Jakieś chore to wszystko(krejzolka)
madusia
ja zlozylam podanie do przedszkola tylko w jednym-do tego ,na ktorym najbardziej nam zalezy,zeby Wiktorek chodzil
myszka838383
U nas składa się do jednego i wpisuje się dwa dodatkowe (lub więcej)..gdyby dziecko nie dostało się do wybranego przez nas przedszkola. Po zakończonej rekrutacji udostępnia się rodzicom wykaz wolnych miejsc w pozostałych przedszkolach.
izkalepszy
u mnie na zgłoszeniowej karcie nie było takiego punktu...ale szwagierka miała taki punt i nie mogła składać podań do innych przedszkoli ale na tej jej karcie można było wpisać do jakich ewentualnie innych przedszkoli chciała by posłać dziecko
amalka
@Magdzik no właśnie dziwne (krejzolka) Z resztą dyrektorka nie pozostawiła mi złudzeń- z grubej rury wypaliła, że Krzysio szans na przyjęcie do przedszkola nie ma... Za radą koleżanek (zrobiły tak samo) złożyłam podanie również w innym przedszkolu (tam jest spora szansa) ale teraz się kurde martwię...
MiJa
amalka a ile lat ma Twój synek?
amalka
@MiJa we wrześniu 4
olenka78
ja skladalam wniosek do przedszkola w tamtym roku........i u mnie bylo dokladnie tak jak u @myszki........
skladalo sie JEDEN wniosek do przedszkola,na ktorym najbardziej mi zalezalo i bylo takze miejsce na wpisanie dwoch innych przedszkoli,ktore w trakcie rekrutacji mialy byc rozpatrywane.........
amalka
@olenko nim złożyłam to drugie podanie, dzwoniłam do sekretariatu i o wszystko wypytywałam. Miła pani sekretarka poinformowałam mnie, że w pierwszej kolejności rozpatrywane będą podania złożone u nich. Dlatego spanikowałam. Kurde mam teraz stresa (krejzolka)
olenka78
@amalka...........moze to zalezy od miejscowosci,w ktorej mieszkasz........
u nas jest tak jak napisalam............nie martw sie na zapas,ew przejdz sie do tego wybranego przez Ciebie przedszkola i najlepiej wypytaj sie osobiscie......ja tak zrobilam w ub roku,bo jednak rozmowa "na zywo" najwiecej mi dala.........
nas teraz czeka zapisanie corki do 1-wszej klasy.........i juz mozna,wiec pora na to.......
tymianek
u nas formularz do przedszkoli państwowych składa się przez internet i z automatu wskazuje się 3 placówki.
A u Ciebie Słonko , nie można przez neta? Przecież przez taki wymysł dyrekcji, dziecko może zostać na lodzie, chyba , że z góry zakładają, że wszystkich przyjmą - głupota totalna.
Bardzo dobrze, że złozyłaś do innego tez przedszkola podanie, także się o nic nie martw. A w ogóle to jakie kary przewiduje przedszkole? Co do sądu podadzą? Na cięzkie roboty wyśla?

(pout)
amalka
Opolskie Skarbie jest zacofane...

Uspokajam się, że jeśli do tego pierwszego przedszkola Krzysio się nie dostanie, to nikt normalny nie będzie sprawdzał czy widnieje na liście przyjętych w innej placówce (grins)
daryjka87poznan
U mnie nie było takiego punktu.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.