Menu

fotelik dla 5 latka

Dziewczyny mam pytanie, bo mam mega problem oglądam foteliki samochodowe i nie wiem w co inwestować Mikołaj kończy w kwietniu 5 lat, żadko jeździmy samochodem bo go nie posiadamy ale czasem do lekarza czy na jaiś wypda jedziemy z teściami albo znajomymi i fotelik jest nam potrzebny niewiem czy kupić juz samą podstawkę czy fotelik, poprzedni mieliśmy taki 0-18 kg, mały waży juz 19 kg i nieco wyrósł z fotelika, ale przyda się on dla jego młodszej siostry, a dla niego?
Co wybrać fotelik czy podstawkę?
Jeśli macie jakies sprawdzone proszę o polecenie!Dziękuję!

margolcia85
 820  6

Odpowiedzi

Anemona
ja kupiłam taki z którego można zrobić podstawkę. Wydaje mi sie że 5 latek jest za mały na podstawkę. My mamy taki do 36 kg. Mój syn ma 7 lat i myśle że spokojnie jeszcze przez dwa lata pojeździ w tej formie czyli w foteliku.
Majaaaaaa0000
Mojego męża chrześnica ma 6 lat i ma podstawkę , ale już z rok na niej jeździ...wiec wybierz podstawkę, jeśli syn jest wyskoki...i pasy już nie przeszkadzają...
margolcia85
No jest jednym z wyższych dzieic w swojej grupie w przedszkolu, jak pisałam żądk jeździmy autem i chyba jednak zdecyduję się na podstwkę ponieważ fotelika aż tak nie wykorzystam.
syla
moje dzeci w tym wieku jezdziły na podstawkach
rozowa82
moja majac 3 lata juz jeżdziła z tym 9-36, mozna zniego zrobic podstawke, a tym małym 0-18 juz sie dawno nie mieściła i był niewygodny podczas jazdy....
mala21
ja tak czy siak kupiłabym fotelik-bezpieczniejszy
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.