Menu

fotelik - który wybrać 9-36 kg

Dziewczyny jestem w przysłowiowej du*ie...
Byłam pewna, że chcę Recaro (STORCHENMUHLE STARLIGHT SP) po czym dowiedziałam się, że STORCHENMUHLE to tania linia produkcyjna Recaro bez atestów (dobrze? Czy pomyłka?)
Słyszałam też wersję ze starlight i young to to samo (eee?)

Nie mniej jednak jestem w rozterce wertuję już drugi tydzień po stronach producentów, forach itd.
Dzisiaj Młodego przymierzałam do Britaxu - i niby spoko ale jakoś tak nie do końca chyba.

Kurcze totalnie zagubiona jestem. Nie mniej jednak pewna, że chcę fotelik 9-36 (tak wiem nieco gorzej wypada na testach, jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego - itd)

Interesują mnie godne polecenia wg Was foteliki z tego przedziału.

Ja się łamię miedzy

RECARO j.w.
BRITAX (evolva)
Cybex (isis/isis fix)

Pomożecie?

racjooleq
 737  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zakupy fotelik auto fotelik samochodowy

Odpowiedzi

jagoda30
ja mam 9-36 i młody jeżdżi już 3 lata, polski producent,rozkłada się, a co najważniejsze pokrowiec zdejmuje sie i można prać w pralce, bo inaczej po pól roku nadawał by się na śmietnik
Ada3610
my mamy romera
lola86
My mamy CARETERO diablo xl i jestem meega zadowolona welurowa tapicerka można ją przetrzeć wilgotną szmatką i nie ma plam . Oczywiście zdejmowana można ja prać .Regulacja zagłówka , mała siedzi wyżej i wszystko widzi . Jest wygodny i mięciutki . 3 pozycje pochylenia. Posiada homologacje ECE R44/04. I wszystkie kolory są tak żywe jak na stronce ,oglądałam osobiście w sklepie .Moja mała wybrał sobie od samego początku czerwony i tak już zostało
racjooleq
cot o romerów słyszałam, żemateriał neiciekawy (od Pani ze sklepu romera - jak się łamałam między britaxem a romerem).
Co do CARETERO doablo xl - dzisiaj mi go dziaddek podtykał pod nos ale kurcze - nie wiem dlaczego mam opory przed fotelikami takimi na tej jakby mniejszej podstawce (jesli rozumiesz o co chodzi).
Przymierzałam dzieciaka dzisiaj do recaro i cybexa.

Padło na recaro young ACZKOLWIEK łamię się jeszcze czy nie kupić STM (ta sama konstrukcja co young tyle, że gorszy materiał na powleczeniu - rzy czym i tak kupujemy podkłądkę, żeby zmniejszyć pocenie siedzącego w foteliku Dzieciaka). a to róznica 300zł jest.

Co myślicie?
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.