Menu

fotelik samochodowy

Dziewczyny moja 9 miesięczna córeczka niechce siedzieć w foteliku samochodowym. Jak gdzieś jedziemy to muszę ją zawsze trzymać na rękach już nie daje rady bo się tak wierci a jest za mała żeby zrozumieć do do niej mówię. Jak myślicie zmieni się jak dorośnie, co mogę teraz zrobić jak ją przekonać to fotelika.

iwona1985
 1029  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta dziecko fotelik samochodowy

Odpowiedzi

ulenka091987
spróbuj przyzwyczajać ją do fotelika w domu, z zapinania zróbcie zabawe, niech sama próbuje się zapiąć, musi przekonać się do fotelika, bo jazda z dzieckiem na rękach jest niebezpieczna, a nie jest powiedziane, że z czasem będzie lepiej, może być odwrotnie więc próbuj i jak ją wsadzisz to nie wyciągaj jej mimo płaczu i protestów, nie będzie to łatwe, ale musi się nauczyć siedzieć w foteliku
aniula
(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc) nigdy nie podróżuj z dzieckiem bez fotelika!!!to bardzo niebezpieczne, nigdy nie przewidzisz sytuacji na drodzę , dziecko moze strasznie ucierpiec?!siła uderzenia jest tak wielka , ze nie utrzymasz dziecka!!!przede wszystkim konsekwencja!moje dzieci tez nie raz płakaly , zuzi jeszcze sie zdarza...i nie ulegalam , jak bardzo bylo zle to robilismy postoj.synek ma prawie 5 lat i wie , ze zawsze trzeba jezdzic w foteliku.jezeli bedziesz ulegac bedzie coraz gorzej...a za 2 lata sama odepnie sobie pasy!!!(nigdy)(nigdy)(nigdy)(nigdy)(nigdy)
anetakam0
ma 9 miesięcy i już WYMUSIŁA żeby nie siedzieć w foteliku
nie ulegaj jak konsekwentnie tam ja posadzisz i żadne płacze wrzaski czy histerie nie spowodują wypięcia z fotelika to się przyzwyczai

moja też miała okres buntu ale ...

dla dobra dziecka - ma być zapięta i już


a teraz próba emotek: (zlosc)(prezent)(zla)(barf)(awve)
flame123
moja córeczka tez nie hciała siedziec w foteliku i wrzeszczała jak opętana, teraz ma dwa latka i już jest lepiej, mąż ją jakos przekonał, ale pasy umie odpiąć. gorzej jest ze spacerówką, za żadne skarby nie chce w niej jeździć, muszę jej dodatkowo związywać pasy, ale i tak wychodzi. (zla)
Mandarinios
Widziałam dzisiaj w sklepie lustro z zabawkami do powieszenia przed dzieckiem na fotelu pasażera może coś takiego odwróci jej uwagę :) Poza tym tak jak napisała @Kasia13 może fotelik już jest za mały, poza tym dziecko w tym wieku może w foteliku spędzać nie więcej niż 2 godziny ponieważ jest to za duże obciążenie dla kręgosłupa.
mailko
Mój mały też robił afery w foteliku ale jestem konsekwentna i nigdy nie pozwoliłam sobie na wożenie dziecka na kolanach. Dobry pomysł z zainteresowaniem dziecka zabawkami, światełkami w aucie itp ja zawsze mam zabawki w aucie - jakąś pozytywkę, maskotki :) a przy zapinaniu pasów najbardziej się wygłupiamy :)
iwona1985
fotelik ma odpowiedni do swojej wagi już jest zamontowany na stałe w samochodzie
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.