Menu

fotelik samochodowy

Witajcie,mam pytanie czy ktoras z mamus ma lub miala dla dziecka fotelik samochodowy od 0-25kg?Warto kupic taki,czy po kolei odpowiednie do wagi.

kasia3030
 688  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Opieka nad dzieckiem dziecko fotelik samochodowy

Odpowiedzi

Aneta50209
(kwiatek) Uważam że lepiej kupić na początku taki od 0 do 13 lub 18 ( takie w którym dziecko jeździ tyłem do kierunku jazdy). Jest dużo wygodniejszy dla rodzica takiego maluszka bo jak wiadomo niemowlak lubi zasypiać w samochodzie i wtedy wykmujesz spokojnie dzidzię z fotelikiem i zabierasz ze sobą nie wybudzając ze snu ( np do lekarza, na zakupy) Spełnia też funkcje kołyski....Jestem za tym rodzajem fotelika....potem możesz kupić te większe od np 9 kg do 25 lub 36. Pozdrawiam(prezent)
agnese32
ja mialam podobnie jak Aneta502097
(awve)
agnese32
(glodna)
renata29
też mi się wydaje,że taki mniejszy fotelik na początek jest lepszy,my go nawet w domu używaliśmy,potem kupiliśmy 9-36 kg i to już będzie ostatni
justii34
(grins)(grins)(grins)
beatka7623
No ja też miałam fotelik nosidełko od 0-13 i byłam mega zadowolona służył mi jako kołyska, fotelik, nosidełko i krzesełko do karmienia bo można było tak ustawić rączkę żeby było jak krzesełko Później kupiliśmy od 9-36 i na razie na nim jesteśmy (awve)
tlolek
też jestem za dwoma osobnymi fotelikami. teraz mamy recaro young sport 9-36 kg i jest mega wygodny a dla Młodej jak się urodzi chcemy kupić też z tej samej firmy recaro young profi plus 0-13 (a następny będzie taki jak teraz ma K.)
kasia3030
tez przy tamtej dwojce mialam tak jak piszecie i tereaz tez tak bede miec odpowiednie do wagi dziecka,chcialam zapytac czy ktoras mamusia miala ten fotelik o ktory pytalam,dzieki za odpowiedzi(prezent)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.