Menu

fotelik samochodowy -jaki?

dziewczyny mam następne zakupowe pytanie... jaki fotelik powinnam kupić dla 8 miesięcznego dziecka? mały teraz ma jakieś 10kg, nie wiem czy kupić do 18 czy od razu 36 kg? chciałabym kupić używany bo na razie mam ciężko z kasą a pilnie potrzebuje, tyle że zastanawiam się czy może być używany -czy to bezpieczne.. jaki powinien być taki fotelik? zastanawia mnie też jaki lepiej bardziej zabudowany po bokach czy raczej taką łódeczkę? ten drugi chyba byłby wygodniejszy... myślałam o czymś w tym stylu aukcja: 1003077274 poradźcie mi coś pozdrawiam i życzę wszystkim słonecznego dnia (prezent)(prezent)(prezent)

Kubusiowa
 902  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zakupy fotelik samochodowy

Odpowiedzi

mamaKACPERKA
wiesz co ja mojemu kupilam od razu do 36 bo po co tyle fotelikow a ten do 36 starczy juz do konca,zalezy tez czy dziecko umie samo siedziec, bo moj np umial juz siedziec i w tym mniejszym niechcial byc bo on musial siedziec i widziec wszystko, ja jestem bardziej za do36kg
ulenka091987
ja mam do 18kg, akurat była okazja kupić od znajomego i jak dla mnie jest lepszy bo jeździmy w długie trasy i ten ma opcję leżenia, więc maluch może spokojnie sobie spać
clyde22
i my do 36kg...
Weź też po uwagę, żeby można było zmienić pozycję z siedzącej na półsiedzącą - dzieci często w wozie zasypiają... (kciuki)
renata29
my też musimy zmienić fotelik i zamierzamy kupić od razu taki do 36 kg żeby potem nie musieć zmieniać jeszcze raz:)
Kubusiowa
a co myślicie o tym żeby był używany?
mamapati
ja miałam do 18, teraz kupilismy do 36
ja nie żałuje, ale to tez jest kwestia kasy


Oglądałam ten fotelik z aukcj, ja go nie polecam sorry ale jak dla mnie wygląda na chinski wyrób i bym do niego dziecka nie wsadziła(cos podobnego jest u tesciowej w samochodzie wozi nim kuzyna Patrycji-jest dosc niestabilny)
mamapati
ja bym sie nieodważyła na używany(nie wiesz czy był z wypadku) od znajomych których się zna to co innego
mamapati
http://www.allegro.pl/item1007345812_fotelik_brevi_grand_prix_silverline.html
my mielismy taki
krasna1
http://www.allegro.pl/item997949809_fotelik_samochodowy_chicco_key_1_9_18_kg_fuego_pl.html
my mamy ten
babooshka
my mamy maxi-cosi (9- 18 kg) od roku czasu z regulacją wysokości zapięć i jesteśmy z niego zadowoleni:)i z możliwością rozłożenia do spania.
babooshka
polecam Ci:
http://fotelik.info/pl/testy/grupa:9-18/ocena/malejaco/index.html
babooshka
index.html :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.