Menu

Fotelik samochodowy. Jaki?

Chcemy kupić Zuzi fotelik samochodowy. W końcu czas najwyższy. Niestety nie wiemy jaki będzie najlepszy, zwykły prosty ( http://www.nokaut.pl/foteliki-samochodowe/fotelik-samochodowy-graco-junior-maxi.html ) oczywiście z pasami, czy może z "bajerami" jakimiś podgłóekami, itp. ( http://alejka.pl/fotelik-samochodowy-caretero-spider-9-36kg-red.html ). No i jaka waga najlepsza 9-25 kg czy 9-36 kg ? Może polecicie jakiś fotelik, firmę?

justyna01
 335  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zakupy fotelik samochodowy

Odpowiedzi

Iwet28
My mamy właśnie z firmy Graco.Jak dla mnie ok - młody nie narzeka - siedzi jak król hi hi.Łatwo się montuje,jest lekki,pokrowiec łatwo się zdejmuje i myje.Mamy w kolorze czarno- szarym.Ma podstawkę na kubeczek. I jeśli,i dobrze pamiętam - to można zrobić samą podkładkę.
smerrfetka
Też mam Graco....Rośnie razem z młodą....A jak wyrośnie odczepiam oparcie i zostaje podest....Im dłużej dziecko jeździ w foteliku tym lepiej.....(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)
jagoda30
Na fotelik bez pasów jest moim zdaniem jeszcze za mała,pas samochodowy musi opierać się na ramieniu,a w tym przypadku chyba bedzie go miała na szyi albo wyżej.Jedno pewne,nie płać za metkę,ma mieć atesty,zdejmowany pokrowiec do prania,firma nie jest najważniejsza.I raczej do 36kg,unikniesz drugiego wydatku,jak wyrośnie.
kama86
Ja mam fotelik z PegPèrego i jestem zadowolona jest lekki i ma poduszeczki wokol glowki a do tego bude na wypadek slonca:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.