Menu

foteliki dziecięce

Witam!mam takie pytanie od którego miesiąca można wozić dziecko w foteliku samochodowym,bo Moja córka ma pięć miesięcy i jeszcze nie siedzi a nosidełko ma już za małe a fotelik który dostałam to za bardzo się nie rozkłada,i musiałaby jezdzić na pół siedząco!Za odpowiedzi z góry dziękuję!

ANKA1
 605  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

foteliki

Odpowiedzi

tymianek
(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)
ja woziłam od urodzenia do ok. rok synka w foteliku 0-13 kg
Renatka2019
Skoro sama jeszcze nie siedzi to nie sadzaj jej w tym co dostałaś.
Jeśli nie mieści się do nosidełka to tak jak radzi Dadzia, musisz kupić nowy. Ja mam fotelik O-18 kg, można go rozłożyć do prawie leżącej pozycji.
agnese32
JA MAM FOTELIK 0-18 I ROZKLADA SIE TAK ZE DZIECKO PRAWIE LEZY, A W FOTELIKU CO TY MOWISZ TO TEZ SIE NIE MIESCIL BO JEST DLUGI W NOZKACH.(awve) TAKI FOTELIK DO 18KG MOZESZ UZYC DOSC DLUGO BO MOJA CORKA MA 5 LAT I JESZCZE SIADA W NIM JAK SYNEK ZOSTAJE W DOMKU CHOCIASZ MA SWOJ? NIE SADZAJ JEJ W FOTELIKU CO SIE MALO ROZKLADA BO JEST BARDZO NIEWYGODNY.DZIECKO NA OGOL SPI W SAMOCHODZIE?(kwiatek)
MamaMaya
@Dzadziu my tez musieliśmy pozbyć się nosidła jak mała miała ok.6mcy bo sie w nim nie mieściła - serio, ona była długa a to nosidło było od kompletu od wózka i było dość małe niestety! kupiliśmy wtedy fotelik 0-18kg, bo mała wtedy jeszcze nie siedziała, a ten fotelik jest na takiej szynie, można dziecko w nim tak na półleżąco posadzić, do dziś w nim jeździ jest super jak ma ochotę na drzemkę to mykkk i już sobie leży (kciuki) a ty @ANKA1 musisz sprawdzić jaki przedział wagowy ma twój fotelik, bo ja myślę że masz taki od 9kg on faktycznie jest juz dla dużego siedzącego dzieciaczka.
JustiSam
Od urodzenia worze mala w foteliku 0-13kg. Poki nie siedzi podkladam jej cos zeby byla na pollezaco.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.