Menu

Frytki

Hej, dziewczynki(kwiatek) W jakim wieku były Wasze dzieciaczki, kiedy zaczęłyście im dawać frytki??? Przyznam, że dzisiaj Monika dostała jedną malutką fryteczkę na spróbowanie i bardzo jej smakowała(grins) Ale jeszcze długo, długo nie mam zamiaru jej karmić takimi "rarytasami"(nigdy) No to zabierajcie się do pisania(kciuki) Tylko proszę mi się tu nie kłócić(zlosc)(smiech)(smiech)

Magdzik
 744  15

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Odżywianie frytki posiłki

Odpowiedzi

izkalepszy
moja Gabrysia też dzisiaj dostała 5 frytek(grins) domowej roboty ma prawie rok
izkalepszy
no i również jej bardzo smakowało(smiech)
emiliab
Ja uwielbiam frytki i wiesz co jak tylko o nich słyszę to mam smaka.(glodna)(glodna)(glodna). Mój synek spróbował jakieś 2 miesiące temutj. ok. 18 miesiąca. Teraz od czasu do czasu zajadamy się razem. Najwyraźniej jest frytkowy po mamie.
Magdzik
No to moja ma 14 miesięcy:) U mnie tylko domowej roboty frytki(kciuki)
Ewa0528
Mój synek miał 3 latka
myszka838383
po roku :)(kwiatek)
Agunia
Mij synek dostal po roku, ale ja robie tylko takie frytki tore mozna przyzadzac w piekarniku, wiec nie sa tak mocno tluste
edyta1161
moja nikolka tez dziaj jadla fryteczki pierwszy raz a ma niecale 10 m-cy (awve)(awve)(awve)(awve)(awve)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
edyta1161
moja nikolka tez dziaj jadla fryteczki pierwszy raz a ma niecale 10 m-cy (awve)(awve)(awve)(awve)(awve)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
beatka7623
Ja jeszcze nie dawałam, ale jak znam życie to mojej małej będą smakowały:} ma 10 miesięcy, ale nie lubi tych niemowlęcych papek tylko normalne jedzonko z miąskiem(grins) ,a najbardziej lubi lody (grins)(grins)(grins) i wszystko co dla małych dzieci zakazane (grins)(grins)(grins)
domiska
po roku
aniol
domowej roboty jak mial 1,5 roku..
aga76ta
jakies niecale 12 miesiecy :-) on je wszystko co mu smakuje. oczywiscie nie ogromne ilosci, ale wszystkiego po troche, a flacha i tak musi byc, hihih. za 2 tyg. skonczy roczek
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.