Menu

Frytownica

Chciałabym kupić frytownicę, tylko nie wiem czy nie będzie to kolejny zbędny zakupjak mikrofalówka korej prawie nie używam. Czy u was frytownica jest przydatna czy smażycie frytki tradycyjnie na oleju w garnku?

ewela
 464  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

frytownica

Odpowiedzi

ewela
Nie żartuję. mikrofalówki to używam może raz w miesiącu. Wszystko co mam do odgrzania odgrzewam na piecu a frytki dotychczas robiłam albo w garnku albo w piekarniku jak mrożone kupowałam.
ewela
U nas właśnie też tak jest że jak coś jest nowe to jest euforia i używam codziennie jak np mikrofalę. Na poczatku chodziła non stop a teraz jest meblem. Podobnie było z tosterem itd!
ewela
A ile razy możńa robić frytki w tym samym tłuszczu we frytkownicy? Jak robicie?
avialle
ja mam kilka urządzeń ale raczej drobne agd, toster - uwielbiam tosty, mikser, czy opiekacz, szkoda mi zagracania kuchni zbędnymi sprzętami, za jakie uważam frytkownicę (jemy frytki może raz na kwartał i to w Macu) czy mikrofalę, u rodziców jest i nie smakują mi podgrzane w niej rzeczy, bo są jak dla mnie suche :).
kasia13_archiwum
Nie mam frytownicy... Fryty pieke w piekarniku badz smaze w garnku. Mam takie fajne sitko. Fryty sa pycha...
Mikrofali tez nie mam i nie ubolewam na tym. Codziennie gotuje wszystko swieze.
motyl
ja tez nie mam ani frytownicy ani mikrofali i jakos sobie bez nich radze,jedyne co mam to mikser...
paula80
Dostaliśmy od kogoś na ślub - użyłam może kilka razy i wyniosłam do piwnicy.
irekzboralski
nie posiadam frytkownicy a frytki robię w piekarniku
tlolek
nie mam...frytki jadamy może 1-2 razy w miesiącu i robie je w piekarniku przynajmniej bez takiej ilości tłuszczu....jedyny zakup nietrafiony to była gofrownica a tak to parowar,toster, mikser czy mikrofala wykorzystuje aaa i oczywiście ekspres do kawusi bez tego dzien sie nie zacznie
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.