Menu

Fundacja DKMS

Jest to Fundacja zajmująca się pozyskiwaniem komórek macierzystych, które mają pomóc w wyleczeniu osób chorych na białaczkę. Każdy może pomóc! Wystarczy się zarejestrować! To naprawdę niewiele, a może komuś uratować życie!

Więcej przeczytacie na www.dkms.pl

Mandarinios
 1027  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie białaczka

Odpowiedzi

Mandarinios
Tak, czekam na zestaw do pobierania próbek. O tej fundacji mówiono w tvn, potem o niej czytałam. Uważam, że to naprawdę niewiele, a można komuś pomóc.
domiska
nie rozumiem jednego,jest napisane,ze dawca moze zostac kazdy i ze wsparcie finansowe nie jest potrzebne i obowiazkowe ale koszt badan wynosi 250 zloty-czyli jezeli nie zaplace tej sumy to tez zbadaja moje probki i stwierdza czy sie nadaja czy jak zbadaja beda zadali 250 zloty ?? Bo to juz napisane nie jest czy ja ponosze koszty czy nie, a wsparcie finansowe i jego nieobowiazkowosc to jest co innego jak koszty badan.
Mandarinios
całkowite koszty ponosi fundacja... przejrzyj dokładnie stronę:) 250 zł to koszt badania genetycznego - ta info jest podana ponieważ ta Fundacja jak i każda inna 'żyje' nie dzięki wsparciu Państwa ale dzięki sponsorom i dotacjom osób prywatnych... Jeśli chcesz to możesz zostać dawcą i zapłacić za swoje badania ale tak jak tam jest napisane JEST TO CAŁKOWICIE BEZPŁATNE...
Mandarinios
https://www.dkms.pl/index.php?id=264&MP=264-397
domiska
Mandarinios-mam jeszcze jeden problem nie moge sie tam zarejestrowac-tzn wypelnic formularzu po zestaw probek-jak wciaskam rejestruj to odrazu mi sie wyswietla info-internet explorel nie moze wyswietlic strony..... czy tez mialas taki problem ?? ciagle jka otwieram ta stronke wyskakuje mi jakis blad
Agnieshka76
Zrobiłam to tydzień temu czekam na zestaw (grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)
Paulinka1701
Jak będę miała poźniej chwilke wolnego czasu poczytam :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.