Menu

Funkcja -Płacę z allegro

Dziewczyny wezcie mnie olśnijcie bo jestem w kropce. Pięć dni temu sprzedałam na allegro ubranka po mojej małej. Następnego dnia dostałam info na meila że kupująca zapłaciła przez płacę z allegro(wow)Nie wiem na czym to polega...Wczoraj pogrzebałam w tych ustawieniach i aktywowałam konto z danymi do przelewu, wprowadziłam numer konta itp. Dokonałam wypłaty środków. Dzisiaj w statusie mam- operacja zakończona-, ale na moim koncie bankowym jeszcze nie ma pieniędzy. Możliwe że może to potrwać? Z regóły przelewy dokonują się po kilku godz. Nie wiem co robić bo już dawno powinnam wysłać paczkę(smutna)

monikarogalska2
 1245  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Czas wolny i Sport zapłata na allegro

Odpowiedzi

ulenka091987
pieniądze mogą być na koncie allegro, musisz wejść w zakładkę moja sprzedaż i płacę z allegro, już kilka razy tak miałam, że zapłaciłam a jak upominałam się o paczkę to pisali że nie dostali pieniędzy, a były na koncie allegro
ulenka091987
a żeby odrazu wypłacali na konto allegro musisz uruchomić opcję autowypłat
ulenka091987
a dokładnie masz to w zakładce Saldo i wypłata środków
monikarogalska2
dzięki, zrobiłam tak jak pisze ulenka091987, ale w zakładce Saldo i wypłata środków widnieje info stan konta na allgro(brak danych tylko myślnik) więc pewnie przelew poszedł już na moje konto a ja musze poczekać. Chyba zaryzykuje i wyślę.
ulenka091987
sprawdź sobie jeszcze listę wypłat to będziesz wiedziała, czy pieniążki zostały przelane a jak tak to niedługo powinny być na koncie bankowym
agunia30
ja czekalam dwa dni na przelew z allegro,ale jak pisze ze operacjazakonczona to mozesz smialo juz paczke wyslac,jutro powinna kasa juz byc zaksiegowana na twoim koncie.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.