Menu

Galeria Twarzy ATV Film

Witam kobietki!!!! Kilka dni temu robiąc zakupy zaczepiła Nas kobieta i zaprosiła nas do zrobienia kilku zdjęć do galerii twarzy. Z ciekawości poszłam z Szymkiem. Zrobili kilka zdjęć i dali nr tel pod który trzeba było zadzwonić na drugi dzień i dowiedzieć się czy się zakwalifikował. Oczywiście moja skleroza postępująca dała o sobie znać i kompletnie o tym zapomniałam. A dziś zadzwoniła bardzo miła pani z pytanie czy mogli byśmy przyjechać z Szymonkiem na zdjęcia bo przeszedł pierwsze eliminacje. Mówiła że jeżeli się zdecydujemy to płacimy 60 zł na rok za
* oprawę graficzną zdjęć
* zamieszczenie 4 zdjęć na stronie www.galeriatwarzy.pl, na okres jednego roku
* obsługę prawną
* promowanie wizerunku w branży medialnej
Nie wiem czy tu się nie kryje jakiś haczyk, bo nie piszą nic o portfolio ani niczym takim.
Spotkałyście się może z podobnymi firmami????
Jeżeli tak to jakie macie doświadczenie w tej kwestii.

Agnieshka76
 12897  14

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Czas wolny i Sport modeling zdjęcia reklama

Odpowiedzi

samanita
zajzyj tutaj :)
http://www.netmama.pl/opinie/457926-0/trzymajcie-mnie-bo-nie-wytrzymam.html
samanita
...-nie-wytrzymam.html
Agnieshka76
Poczytałam sobie i zgadzam się z większością wypowiedzi ale właśnie tu nie ma mowy o portfolio i dlatego się zastanawiam.....
Agniecha89
pojedziesz zrobia sesje dziecku i zapłacisz 190 zł, OSZUSTWO!! Tak nabieraja ludzi, moja corcia tez sie dostała ale ja w pore dowiedzialam sie ze trzeba zaplacic za sesje.
Agnieshka76
Ja też się w porę dowiedziałam i nie pojechałam.
kaskab
"Pracowałam" dla nich, dlatego cudzysłów, gdyż bez umowy, byłam hostessą - naganiaczem ludzi, powiem Wam jak to wygląda od wewnątrz {wcześniej firma działała pod nazwą ABB Film), dostają się wszyscy, którym zdjęcia bezpłatne zrobią, chyba, że jest o rodzeństwo, to jedno z nich losowo wybierają, aby rodzice się nie zorientowali, tych zdjęć zrobionych na pasażach handlowych nikt nie ogląda, są wyrzucane, chodzi tylko o sprzedaż płyt (bez rachunku, bo osoby, które "pracują " na pasażach dla ATV Film nie mają żadnych umów, żadnych druków, fotografowie nie mają najczęściej żadnych uprawnień, a co dopiero działalność gospodarczą, zawsze mnie dziwiło, że nikt z ludzi nie chciał zobaczyć tych uprawnień i certyfikatów, o których wzniośle mówi koordynatorka na rozmowach za  250-300 zł :) o czym nikt nie wie zanim nie przyjdzie podpisać umowy. Na forach, gdzie są pozytywne opinie, pracownicy logują się pod różnymi nazwami i wpisują pozytywy, tak naprawdę, jeśli już komuś uda się dostać jako statysta (może 0,1% naboru), to potem prosi się przez długi czas o pieniądze, firma jest nastawiona na zarobek, ale tylko dla siebie, zauważcie Państwo, iż nie ma informacji na ich stronie dotyczących Zarządu, dziwne, większość firm udziela takich informacji, i oczywiście w centrum handlowym dziewczyny mówią, iż nic nie wiedzą na temat dalszego postępowania z "wybranymi" osobami i żebyście dali szanse swojemu dziecku, poprzez podpisanie umowy i zapłacenie, nie wiadomo za co 60 zl oraz 190 za podfolio (30 zl dla fotografa, reszta dla ATV), Państwo usłyszycie, iż fotograf z kursami i działalnością gospodarczą, promocyjnie, za 190 zł zrobi sesje zdjęciową Waszemu dziecku, ale najczęściej są to zdjęcia, których nie jeden się wstydzi. ZASTANOWCIE SIE ZANIM PODEJMIECIE DECYZJE!
szatanski
Przestrzegam przed pseudagencją ATV Studio, o której zapewne niektóre z Was tu piszą. Niestety, sam dałem się nabrać - dlatego dobrze by było, żeby już nikt nigdy. Wklejam treść maila, którego wysłałem do nich po "sesji" mojej córeczki:
Szanowni Państwo,
Niestety nie mam żadnych pozytywnych wrażeń odnośnie współpracy z Państwa firmą. Pomijam samą sesję, która odbywa się w obskurnym pomieszczeniu, to jeszcze można przeżyć. Ale skandaliczne jest to, co działo się później. Dla ułatwienia w punktach.
1. Pomimo obietnic nie otrzymaliśmy zdjęć córki w terminie 2 tygodni od ich wykonania. W tym czasie raz odwiedziłem Państwa siedzibę i otrzymałem informację, iż zdjęć jeszcze nie ma. Mam czekać na smsa, kiedy będą.
2. Oczywiście na smsa się nie doczekałem. Po 6 tygodniach od sesji podjechałem do Państwa znowu – naturalnie zdjęć córki na płycie nie było. Bardzo „miło” stało się przez 20 minut w Państwa kanciapie, kiedy jedna z pań przeszukiwała sterty płyt – gratuluję organizacji i kindersztuby. Po interwencji otrzymaliśmy zdjęcia pocztą. Super.
3. W tym samym terminie, kiedy mieliśmy otrzymać zdjęcia, miały się one pojawić na Państwa stronie internetowej. Oczywiście się nie pojawiły. Do tej pory wpisując kod klienta otrzymuję komunikat, iż ”W serwisie nie znaleziono użytkownika!!!”. Coraz lepiej.
4. Jakość zdjęć jest katastrofalna. Nieostre, prześwietlone, źle wykadrowane – po prostu żenada. Mieliśmy otrzymać zestaw profesjonalnych zdjęć do portfolio dziecka, a otrzymaliśmy zdjęcia, których nikomu nie pokażę, bo to po prostu wstyd. Za samą sesję zapłaciliśmy 190 złotych – są to najgorzej wydane przez nas pieniądze w ostatniej dekadzie. Powiem wprost – sam wstydziłbym się, gdybym dziecku zrobił takiej jakości fotografie. Radzę zmienić fotografa. Albo zająć się czymś innym, np. kolekcjonowaniem roślinek w zielniku, na własny użytek.

Podsumowując. Serdecznie dziękuję za „współpracę”, każdej napotkanej osobie będę odradzał kontakt z Państwa firmą. Jesteście najmniej profesjonalną agencją, z jaką miałem w życiu do czynienia. Oczywiście nie będę żądał od Państwa zwrotu pieniędzy, gdyż najzwyczajniej w świecie nie chcę mieć nic wspólnego z firmą ATV Film.

Jak mniemam nie umieścicie Państwo mojego komentarza na swoim serwisie, ale szczerze mówiąc nic mnie to nie obchodzi. Jesteście zwykłymi naciągaczami i zamierzam głosić to wszem i wobec.

Pozdrawiam z taką samą klasą, z jaką zostałem potraktowany".

Ku przestrodze.
Ewakarbalaei
Popieram
aga12345
DZIĘKUJE PANU SZATANSKIEMU I PANI KASKAB, TEŻ CHCIELI MNIE WROBIĆ ALE DZIĘKI WASZYM WPISOM DAM SOBIE SPOKÓJ. MIAŁAM DUŻE WĄTPLIWOŚCI PO PSEUDO CASTINGU , DLATEGO ZACZEŁAM SZUKAĆ INFO W NECIE..DOBRZE ŻE TO NAPISALIŚCIE, JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ.
atvfilm
Zachęcamy serdecznie do kontaktu i rozwiewanie wszelkich wątpliwości bezpośrednio z nami.
Chętnie odpowiemy na każde pytanie i jasno przedstawimy możliwości współpracy. Nasi podopieczni praktycznie codziennie biorą udział w castingach reklamowych, serialowych, filmowych. Przeczytajcie ich komentarze na http://www.galeriatwarzy.pl/komentuj/ np.
mama Martyny Zając: „Wrażenia Martynki z planu zdjęciowego można określić tylko jej słowami : „Mamo było super!!!”.
atvfilm
Twoje dziecko marzy by być aktorem?
Zapraszamy na warsztaty castingowe dla dzieci i młodzieży, dzięki którym przyszłe gwiazdy będą pracować z kamerą, zrealizują etiudy filmowe i nauczą się jak w naturalny sposób prezentować swoją osobowość. Zajęcia poprowadzi dyplomowana aktorka i producentka. Szczegóły na stronie Galeria Twarzy ATV Film.
klarita
Ja osobiście nie mogę na nich narzekać, pierwsze zlecenia nie przyszły od razu, ale trochę na nich zarobiłam i doświadczyłam czegoś nowego :)
ATVlodz
Panie Szatański , szkoda iż wyraża Pan swoją opinię na forum a nie wyjaśni Pan swojego problemu w Centrali Firmy, co na pewno pozwoliło by rozwiać szybciutko Pana zarzuty wobec naszych działań i działań naszych franszyzobiorców. Zdjęcia od fotografów współpracujących z naszą firmą są wydawane od razu po wykonaniu sesji zdjęciowej – więc nie wiemy z jakich powodów stało się inaczej. Kwestia zadowolenia ze zdjęć jest subiektywna. Wszyscy fotografowie którzy współpracują z nasza firmą – posiadają certyfikat FOTO. Nie współpracujemy z przypadkowymi osobami które zajmują się fotografią – więc ciężko nam uwierzyć , że zdjęcia mogły nie spełniać kryteriów które obowiązują przy sesjach przygotowywanych pod castingi.
Pozdrawiamy ATVFilm
anuczka
Mam wrażenie, że znam zupełnie inną firmę. o zdjęciach mogę powiedzieć, że są naprawdę ładne, wydrukowaliśmy je i powiesiliśmy na ścianie. Na wszystkich robią dobre wrażenie, a z tymi kodami to chyba po prostu tak bywa, u mnie okazało się, że z U zrobiło się V i dlatego nie mogłam znaleźć dziecka w bazie.
Jesteśmy w ATV chyba już 2 rok i mała brała udział w kilku projektach. Dla niej to dużo frajdy, a przy okazji ciekawe doświadczenie
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.